Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

М ясо з конопель надійде в продаж в 2021 році

Sustainable Foods — виробник альтернативних білків з Нової Зеландії — оголосив про плани зайнятися виготовленням м'яса з канабісу. Харчовий продукт будуть робити зі своїх сортів марихуани, а переробляти — на приватній ГЕС.

Особливості виготовлення конопляного м'яса

Конопляне м'ясо планують випускати під брендом The Craft Meat Co. Ця організація вже презентувала кілька видів рослинної продукції, серед яких є ковбаси, фарш та гамбургери.

Кіран Рей, який є співвласником компанії Sustainable Foods, прокоментував новину:

«Багато хто з наших товарів мають невеликий вміст КБД. Але в новому м'ясному продукті конопля буде основним інгредієнтом».

Крім канабісу в м'ясо будуть додавати харчові волокна. Їх пропорції складуть до 19% денної норми споживання. Такої кількості речовини немає у звичному для нас м'ясі тварин або іншої продукції на основі рослинних компонентів.

Новозеландський бренд має партнерські відносини з виробником лікарських конопель Greenfern Industries. Фірма-партнер має у своєму розпорядженні потужну ГЕС з греблею та електрогенератором, який забезпечить роботу обладнання для перероблення сировини та випуску товару.

М'ясо на основі марихуани буде продаватися в екологічній упаковці. Вона випускається з використанням матеріалу, сертифікованого Forest Stewardship. Представники новозеландського виробника додали:

«Якщо продукт потрібно упакувати в пластмасу, ми використовуємо продукцію відомого бренду Flight Plastics. Вона має повний цикл виробництва в Новій Зеландії. На даний момент ми не можемо замістити синтетику на 100%, але повністю усвідомлюємо всю відповідальність».

Все статьи