Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Не фемінізовані насіння конопель

Не фемінізовані насіння - вони ж регулярні - дають як чоловічі, так і жіночі рослини. Якщо стоїть завдання отримати суцвіття (шишки), то «хлопчиків» до початку цвітіння з плантації видаляють. Вони потрібні тільки для запилення жіночої конопель і отримання нових насіння. Завдяки регулярним зернам в 80-х з'явилися фемінізовані сорти, з їх допомогою сідбанкі розширюють свій асортимент. Регулярні насіння - це матеріал для селекції, або ж непоганий тренажер для новачків.

Не фемінізовані насіння проти фемок

Для селекціонерів вигода регулярних насіння очевидна: вони - це основа для створення майбутніх гібридів. Селекція будується на поєднанні сортів з різними домінантними властивостями. І якщо стоїть завдання створити власний гібрид, то регулярні насіння з потрібними характеристиками - перша необхідність.

Але який зиск для тих, хто бере зерна для себе, не збираються вирушати в експерименти? Головна перевага регулярних Семне в такому випадку - ціна відчутно нижче, ніж на фемінізовані. А значить, не так лякають невдачі і є можливість відточити навички по догляду за саджанцями. Шанс отримання жіночих особин збільшують до 70% при створенні комфортних для рослини умов. Чим більше стресу відчуває конопля - низькі або надто високі показники температури і вологості, світловий день більше 14 годин, - тим вище ризик розвитку чоловічих рослин.

Пол конопель визначають на етапі предцветенія - період переходу з вегетації на цвітіння. Але чоловічі ознаки розвиваються раніше жіночих, тому рослини починають перевіряти вже на другий-третій тижні розвитку. Як тільки характерні для «хлопчиків» предцвети - кулясті, на ніжках - будуть виявлені, рослини прибирають з плантації.

Регулярні насіння хороші при наявності великої площі для «тренування». Якщо навик правильного догляду за рослинами буде засвоєний, нагородою буде великий врожай. А якщо Харвест не відбудуться, то невисока ціна насіння пом'якшить наслідки невдачі.

Все статьи