Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Новий штамп марихуани "Єва"

Новий штамп марихуани вивели і дали назви "Єва" він здатний знищити ракові клітини і не приносить побічних дій при вживанні.
Колектив Вчених Австралії з Університету Ньюкасла і Хантера створили модифіковану форму медичної конопель, який здатний руйнувати і сповільнювати розвитку ракових клітин.
Ватажок дослідження "Метт Дан" розробляв три роки разом з біотехнологічним колективом ANTG, яка виробляє лікарські сорти канабісу. Їх виводять з низьким вмістом ТГК - психоактивної компонента. Новітній сорт канабісу отримав ім'я «Єва» - він відрізняється великим вмістом (CBD) каннабідіола, який широко використовують в медицині.
 
Команда Дана провели тести впливу Єви на клітини раку і виявила, що цей сорт успішно нейтралізував використані в експерименті клітини лейкемії, а здорові клітини залишалися недоторканими.
Метт Дан і його колеги сподіваються, що їх робота дозволить лікувати важко хворих на рак людей, з мінімальними побічними ефектами. Це дозволить більш широко розгорнути медичну марихуану в світі, і набагато більше зробити досліджень і виявити більше корисних ефектів цієї рослини.
 
Новий штамп марихуани "Єва" - новини смайл
Все статьи