Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Звичайні насіння конопель (регулярні)

Регулярні насіння канабісу

Це прості стандартне рослини. Вони не були оптимізовані за допомогою будь-якого процесу генної інженерії, щоб створити щось, що буде працювати по-іншому за своєю природою. Це означає, що їх зазвичай найлегше знайти. Деякі досвідчені гровер рекомендують використовувати регулярні насіння новачкам по двом дуже важливим причин.
 
По-перше, помилки новачка, які відбуваються, є частиною всього процесу навчання. Таким чином, їх не слід робити з більш дорогими насінням.
 
По-друге, звичайне насіння дають новачкам краще уявлення про повний цикл вирощування, а також про тип догляду, в якому потребують рослини. Ці типи насіння також мають вирішальне значення в процесі створення нових сортів. Вони також корисні при схрещуванні.
 
Однак один недолік є, він полягає в тому, що зі звичайних насіння виходять жіночі та чоловічі рослини, що не стабільний підлогу, відсоток співвідношення чоловічого 40% жіноче 60%, чим краще умова існування тим більша ймовірність що жіночих рослин буде більше. Чоловічі рослини в народі позначаються як пустоцвіт, вони зазвичай вважаються небажаними і повинні бути видалені, оскільки якщо він запилюючи жіноче рослини то сила ТГК і CBD буде менше.
 

Вирощувати регулярні насіння конопель легко

На відміну від більшості представників фемінізованих, вирощувати регулярні семяна відносно легко. Фактично, ще до появи фемінізованих і автоцветущіх сортів все користувалися тільки звичайне насіння конопель.
 
Природно, половина насіння - жіночі, а інша половина - чоловічі. На це співвідношення можуть вплинути кілька факторів. Деякі виробники вважають, що умови навколишнього середовища можуть впливати на співвідношення чоловічих і жіночих рослин, ця теорія ще не була доведена і перевірена.
 
Для виробників, які роблять насіння, можуть виникнути проблеми при виборі кращих чоловічих і жіночих рослин для селекції. Також існує проблема в тому, щоб не допустити випадкового запилення дічькой всього врожаю. Звичайні насіння канабісу також використовують гровер, які вирощують на відкритому повітрі, які хочуть, щоб їх рослини росли максимально природним чином.
 

Важливість звичайних штамів

Якби не звичайні сорти канабісу, генофонд канабісу вичерпався. Селекціонери використовують їх для схрещування і виведення нових фемінізованих сортів марихуани.
Все статьи