Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Пацієнти замінюють фармацевтичні препарати на канабіс

Адвокатська група Medical Cannabis Alliance of Illinois намагається отримати прийняте законодавство, яке дозволить пацієнтам призначати мед-канабіс для будь-якого стану, при захворюванні карциноми. Також деякі медики радять мед-марихуану для заміни опадів.
Її вживають для полегшення мігрені та інших нездужань замість таблеток. Обстежувані розчаровані тим, що лікарі не обізнані про мед-канабісом, і змушені приймати ліки за рецептом, до яких досить швидко звикає організм, і несуть за собою негативний наслідки.
Опіати, такі як оксикодон і метадон, стали чумою. Chicago Tribune росказал, що щонайменше 15 000 людей загинули від гідрокодону і оксикодону тільки в 2015 році.
Фіброміалгія і рак є двома найбільш поширеними захворюваннями, які люди лікують каннабісом. Департамент громадської охорони здоров'я штату Іллінойс повідомив, що PTSD є третім за поширеністю, і багато клієнтів говорять, що їм вдалося прийняти більш низькі дози своїх препаратів або замінити на Мед. канабіс. Не дивно, що фармацевтичні компанії витрачають мільйони доларів на лобіювання проти легалізації конопель, повідомляє Guardian.
Також практикують cannabis від психологічної та фізичної недугу, згідно з новим дослідженням, проведеним в центрі лікування раку в Вашингтоні. Двадцять п'ять відсотків хворих використовують canabis. Вони також виявили, що збільшення використання пояснюється частково легалізацією. Дослідницький центр Карциноми
провів опитування, і 74 відсотки людей, хотіли дізнатися від своїх лікарів про cannabise. Хворі на рак відчувають полегшення від канабісу, вона приглушує симптомів, включаючи нудоту, біль, стрес, депресію і безсоння.
За повідомленнями Washington Post, передозування і залежно від рецептурних препаратів набагато нижче в країнах де медична конопля дозволена. Ніхто ніколи не вмирав від передозування marijuane.
Все статьи