Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Чому варто вибрати Автоквітуче насіння конопель

На відміну від фотоперіодних конопель цвітіння Автоквітучих настає через кілька тижнів після проростання і не залежить від світлового дня. Створювати сорти з такою властивістю стало можливим завдяки рудералісу. Це виявлений в Сибіру вид конопель з мінімальним рівнем ТГК. Експериментуючи, брідери створили перший комерційний Автоквітучий сорт Lowryder. Його, разом з рудералісом, тепер додають в генетику Стрейна, передаючи їм Автоквітучі властивості. Автоквітучість- ключова особливість цих сортів, але не єдина.

Коротка характеристика Автоквітучих сортів

  • Рослини проходять повний життєвий цикл приблизно за десять тижнів (трохи більше двох місяців). У деяких сортів термін скорочується до семи-восьми, деяким, як правило, сатівним гібридам, потрібно більше часу. Для порівняння, фотоперіодною марихуаною проходить той же шлях за чотири-шість місяців.
  • Кущі менших розмірів. Висота до метра стає середньої. Індічні рослини зазвичай виростають до сімдесяти сантиметрів, сатіва - до півтора метрів.
  • У рослин підвищений імунітет. Вони краще переносять температурні перепади, брак мікролементов і в принципі більш невибагливі в догляді.

З мінусів любителі фотоперіодних сортів називають середній або низький рівень ТГК, а також не надто високу врожайність. Дійсно, не всі Автоквітучі сорти повною мірою можуть змагатися за продуктивністю з фотоперіоднимі, але брідери топових сідбанків працюють над цією проблемою і вже є хороші результати.

Коли віддати перевагу Автоквітучі сорти фотоперіодним

  • У році всього кілька місяців гарної погоди. Низькі температури і тривалі сильні дощі погано впливають на коноплю, тому має сенс вибирати сорти, які встигнуть отцвесті за такий короткий період.
  • Є бажання збирати кілька врожаїв на рік. Завдяки короткому життєвому циклу, при наявності сприятливих умов для вирощування можна збирати від трьох врожаїв на рік.
  • Потрібно замаскувати плантацію в аудорі. Завдяки невеликим розмірам кущі канабісу легко «сховаються» на звичайному садовому клумбі або на городі серед овочевих культур.
  • Початківцю Гроверу потрібно набратися досвіду або, навпаки, потрібно щось легке, з чим впорався б новачок. Значно полегшує гровінг відсутність необхідності вибудовувати світловий день в залежності від етапу розвитку растишки. Працюючи з автоцветом, можна виставити двадцяти годинний світловий день, розраховуючи на високий урожай. Допомагає новачкам і підвищена життєстійкість рослин.

Смаковими і ароматичними якостями сучасні автоцвети мало чим відрізняються від фотоперіодних. Також згладжується різниця між інтенсивністю ефектів. Навіть ціни на автоцветущіе сорти вже не такі високі, як це було при їх появі.

Чому варто вибрати Автоквітуче насіння конопель - новини

Все статьи