Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Подорож з лікарським каннабісом

З новим законом про каннабіс в якості лікарського засобу лікарський каннабіс став продаватися в Німеччині. З тих пір його можна було привезти з собою в інші європейські країни.
 Все більше країн ЄС приймають закони про використання лікарського каннабісу. Проте, законодавство сильно варіюється, це означає що пацієнти-каннабіс, які мають намір подорожувати зі своїми ліками, повинні мати на увазі кілька речей, так як навіть після затвердження в якості лікарського засобу, каннабіс не підкоряється іншим правилам, чим звичайні наркотики. Всі канабіноїди, незалежно від того, чи є вони готовим до вживання продуктом, екстрактом або квіткою, пропонуються і продаються як так звані «товарні наркотики». Тому що в більшості країн затверджені тільки Sativex, Marinol, Dronabinal або Canames, дозволено приймати ці ліки тільки у відпустці або у відрядженнях при поїздках. Для цього потрібно «свідоцтво про, перенесення наркотиків з метою медичного лікування» - стаття 75 Угоди про Шенгенській угоді який може видавати кожна держава-член ЄС. Крім того, пацієнт в Німеччині повинен заповнити цю форму у лікаря і надрукувати її відповідним органом охорони здоров'я. 
 У Німеччині це забезпечується відповідними органами охорони здоров'я, які іноді стягують невелику плату за обробку даних. Було введено угоду про здійснення, щоб спростити юридичну торгівлю наркотиками в медичній сфері всередині ЄС і, отже, дозволити експорт з країни-емітента і ввезення в інші країни ЄС. 

 Такий сертифікат дає пацієнтові право на медичне обслуговування на 28 днів. При польотах ліки повинні перевозитися в ручному багажі разом з копією рецепта і свідоцтва.

Все статьи