Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Регулярні насіння: як підвищити шанс на жіночі або чоловічі раст

З регулярного насіння можуть вийти як жіночі, так і чоловічі рослини. Шишки - головна цінність гровінга, дають тільки неопиленние жіночі кущі. До порівняння, з фемінізованих зерен «дівчинки» виходять в мінімум 96-99 з 100 випадків. Регулярні насіння не підходять для комерційного Гров, а єдиний плюс для любителів полягає в низькій ціні. Хоча вже і це перевага перед Фемк сумнівно. Ціна фемінізованих зерен зменшується, а вибір зростає.

Найбільшу цінність регулярні зерна представляють для селекціонерів. Гібриди з їх чудовими властивостями отримують саме шляхом схрещування різних чоловічих і жіночих рослин з необхідними домінантними генами. Процес селекції трудомісткий, що вимагає досвіду і навичок. У тому числі вміння збільшувати шанси на появу, в разі потреби, жіночих або чоловічих рослин. Це корисно знати також Гровер-любителям, які культивують коноплі з регуляров. Чоловічі рослини, якщо не стоїть завдання селекції, при виявленні потрібно з плантації видаляти. Жіночі кущі повинні залишитися не запилення, щоб сформувалися ложноплоди - шишки. Визначення статі растишки відбувається до початку цвітіння, а перші предцвети - ознаки статі, з'являються у «хлопчиків» на 1-5 тижні, а у дівчаток - на 6 тиждень з моменту пророщування.

Як виростити з регулярних насіння жіночі кущі

Формування статевих ознак відбувається на етапі вегетації. Тому важливо з перших днів після пророщування звести стресові ситуації для рослини до мінімуму:

  • Забезпечити яскраве освітлення з синім спектром (мінімум 70 відсотків), але світловий день повинен тривати не більше 14 годин;
  • Підтримувати вологість в проміжку 70-75 відсотків;
  • Утримувати температуру в боксі днем ​​в межах 20-25 градусів, а вночі знижувати до 18-22 градусів.

Автор знаменитої «Біблії гровера» Хорхе Сервантес рекомендує годувати Растишку етиленом. Це фітогормони, який виділяють стиглі фрукти у вигляді газу. Його вплив на рослини було виявлено ще в 1901 році відомим ботаніком Дмитром Миколайовичем нелюбов. Етилен сприяє виробленню жіночих гормонів у конопель і, тим самим, дозріванню жіночих особин. Найбільша концентрація цього газу в бананах, тому рекомендується в бокс з коноплями покласти кілька в'язок.

При дотриманні всіх правил на 6 тиждень після пророщування, до переходу на період цвітіння, між 4 і 5 междоузлиями від основи куща з'являться грушоподібні предцвети з тонкими волосками.

Як отримати чоловічі рослини

За аналогією з попереднім розділом стресові ситуації збільшать ймовірність появи чоловічих кущів з регулярних зерен:

  • Вологість в діапазоні від 40 до 60 відсотків;
  • Освітлення повинне бути рівномірно в теплому і холодному спектрі;
  • Температура на рівні 25-28 градусів;
  • Підживлення калієм в дозах більше рекомендованих на етапі вегетації.

При активному «саботаж» розвитку растишки вже через кілька тижнів після пророщування між 4 і 5 междоузлиями з'являться кулясті предцвети. Вони збираються по кілька штук, у міру дозрівання витягуються і жовтіють.

Регулярные семена: как повысить шанс на женские или мужские растения

Все статьи