Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Секрети підвищення врожайності конопель

Коротко про те, що робити, щоб навіть середні по продуктивності сорту радували відмінним урожаєм.

Правильний світло - основа всього

Ні про які додаткові техніках не може бути мови, якщо не налаштована вентиляція і вологість, не налагоджений режим поливу і підгодівлі, не встановлено правильне світло. Лампи підбирають по спектру і яскравості (потужності). На етапі вегетації рекомендується холодний спектр (синій), а під час цвітіння - теплий (червоний або помаранчевий). Оптимальною вважається комбінація ламп ДРІ / ДНаТ, можна ЛІД лампи. Вони енергоємні, практично не нагріваються, споживають менше енергії. Мінус - невисока світловіддача і можуть виникнути труднощі з пошуком ламп потрібного спектру. Самі підходящі - фіолетові ЛІД лампи.

Джерела світла розташовують близько до рослин, але з урахуванням сильного нагріву ламп ДРІ та ДНАТ. Оптимальна відстань від них до кущів - близько 50 см. ЛІД лампи можна опустити нижче - до 30 см.

Дозвольте коріння розростатися

Деякі гровер приділяють занадто багато часу манікюрінгу пагонів, забуваючи, що основа для високої продуктивності закладається в землі. Чим краще розвинена коренева система, тим більший урожай. В Індор йти вглиб заважають стінки горщиків, але приземкуваті, невисокі рослини навіть краще - менше витрат енергії на транспортування поживних речовин від коренів по стеблу до листків і шишками. Висновок: потрібно дати кореневій системі рости вшир, тобто використовувати неглибокі, але широкі контейнери. Досвідчені гровер рекомендують тканинні горщики замість пластикових або керамічних.

Світло для всіх стебел

Пагони конопель акуратно пригинають і підв'язують, щоб не тільки верхні яруси отримували світло, але і нижні. Таким чином рослини розвивається не скільки вгору, так вшир. І чим ширше будуть крона з гілок, тим вище врожайність. На останніх етапах цвітіння цей килим із зелені буде ще й підтримувати важкі шишки.

Прищипування і суперкроппінг

Прищипують, тобто обрізають, верхівки центральної коли, а іноді і бічні пагони. Принцип тут той же, що і головами гідри - рубаєш одну, а з'являються три. Тобто, зрізавши одну верхівку, гровер отримає кілька рівноцінних кол, які згодом дадуть великі шишки. Прищипувати правильно під верхнім «бутоном» листя.

Можна зробити FIM-обрізку: «бутон» зрізається в повному обсязі, від нього залишають приблизно п'яту частину, щоб дати розростися паросткам. На це потрібен час розростися, тому роблять прищипування на початку вегетації, коли у рослини є хоча б п'ять пар листя.

Ще один спосіб підвищити врожайність канабісу на етапі ранньої веги - зробити суперкроппінг:

Розім'яти пальцями стебло, зробивши його м'яким, і повністю зігнути в сторону, практично ламаючи. Зафіксувати підпорами.

Стебло з часом «звикне» до такого стану і задеревенеет - так гровер стимулює бічний зростання.

Рослина дасть сигнал активніше розвиватися нижнім паросткам, і їх зростання потрібно вирівняти підпорами - притягувати і підв'язувати до них.

Суперкроппінг - ще один спосіб на ранніх етапах сформувати у рослини широку крону, на якій під час цвітіння з'являться багато суцвіть. На пізніх етапах вегетації його також застосовують, але скоріше для контролю росту надто високих кущів. Тоді вибирають найвищі задеревеневшіе пагони і з силою згинають - важливо, щоб шкірка на стеблі не тріснула, - і підв'язують.

Дефоліація: позбутися від зайвих листя

Зазвичай її роблять під час цвітіння, щоб стимулювати формування суцвіть і забезпечити їх великою кількістю світла. Дефоліація - це обрізка великих, віялових листя за 1-2 тижні до переходу на цвітіння, а також протягом перший 3-4 тижнів - після. Дуже важливо: цей процес не проводять з ослабленими або перехворіли кущами, тільки міцними і здоровими.

Все статьи