Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Як вибрати сорт марихуани для вирощування в гроубокса?

Недостатньо просто посадити насіння: роботі з рослинами потрібно підпорядкувати свій графік, виділити простір під кущі, витратитися на обладнання і підгодівлю ... Але найважче зробити перший, найважливіший вибір! Новачки губляться в розмаїтті сортів і не знають, яке насіння конопель для гроубокса підходять менше, а які - більше. Давайте вивчимо це питання.

Ознаки топових сортів для гроубокса

  • Прогнозована висота кущів. Звичайно, висота гроубокса залежить виключно від доступної площі, але все ж для такої методики вирощування більше підходять низькорослі гібриди. Найнижчі кущі дають сорти-автоцвети - аж до 50-70 см!
  • Імунітет до грибка. Щоб убезпечити рослини від цвілі, Гроверу доведеться організувати якісну вентиляцію. Господарям же простих, погано провітрюваних боксів варто придивитися до Стрейна гавайського походження. Чим вище імунітет сорти до грибкових захворювань, тим більше шансів, що він дасть відмінний урожай в боксі.
  • Жаро- і светоустойчивость. Різні гібриди по-різному ставляться до перегріву, слабкою циркуляції повітря і світла від близько розташованих ламп. Надлишок світлової енергії найлегше переносять сатівние сорти, а до спеки стійкі Стрейна, предки яких виростали в районі екватора.
  • Переважний «режим дня». Перш ніж купити насіння марихуани для гроубокса, вам доведеться вибрати між фотоперіоднимі сортами і автоцветамі. Важливо враховувати свої технічні можливості: щоб впоратися з фотоперіодним Стрейна, Гроверу доведеться налаштовувати таймер і міняти світловий режим з 18/6 на 12/12. Нагородою стане багатий урожай з солідним рівнем ТГК. Автоцвети приносять менше шишок, але зате вирощувати їх простіше - вони не вимагають зміни світлового режиму, досить стійкі до грибка і невибагливі. Ідеальне поєднання для гроубокса!
  • Кількість врожаїв, які можна зібрати за рік. На жаль, скоростиглістю фотоперіодние сорти не відрізняються. Гровер, який хоче зняти більше врожаїв, віддасть перевагу автоцветущім сортам. Їх життєвий цикл займає всього 50-65 днів.
  • Вартість насіння. Цей пункт в першу чергу залежить від того, чи вибере гровер фемінізованих або регулярний сорт. Насіння «фемок» обійдуться дорожче, але зате з імовірністю 99% дадуть життєздатні і врожайні жіночі рослини. Людина, сильно обмежений у фінансах, може вибрати регулярний сорт - і змиритися з тим, що частина рослин будуть чоловічими, а, значить, від них доведеться позбутися.

Насіння коноплі для гроубокса

Все статьи