Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Насіння коноплі для приміщення: як вибрати, приклади

В Індор гровер сам регулює мікроклімат, що дозволяє успішно вирощувати навіть найвибагливіші сорти. Мінус - збільшення витрат, - особливо, на електрику - і обмеженість простору. Якщо грошей і місця достатньо, то купувати можна, по суті, будь-які штами: більшість дає відмінний урожай під штучними лампами і вентиляцією. Якщо ж завдання отримати хороший Харвест при відносно невеликих вкладеннях, то потрібно вибирати спеціальні насіння конопель для приміщення.

На що звертати увагу

  • Автоцветущіе штами. На відміну від фотоперіодних сортів автоцветам для цвітіння не потрібно скорочувати світловий день. Для нормального розвитку їм потрібно отримувати 18-20 годин світла в день. Здавалося б, це тільки збільшить витрати, але насправді автоцвети проходять повний життєвий цикл за 8-10 тижнів, на відміну від фотоперіодних, яким тільки на цвітіння потрібно, в середньому, стільки часу. Крім того, автоцвети куди більш невибагливі і рідко виростають вище метра.
  • Розміри кущів. Кращим варіантом буде середня висота куща - 100-120 см, або навіть менше. Такими розміри у автоцветов, індика або індікодомінантних або збалансованих гібридів - чисту сатіва краще залишити для просторої теплиці або вулиці.
  • Стійкість до цвілі і грибка. Характеристика, яка важлива Гровер з погано організованою вентиляцією або частими коливаннями вологості. Коли мало свіжого повітря, а вологість висока, легко розвивається цвіль і грибок. Сорти, в яких є сатівние гени, часто стійкі до нього - наприклад, сімейство Сканк.
  • Відсутність запаху. Ще один параметр, який обов'язковий для боксів без вугільних фільтрів. Інтенсивність запаху визначається генетикою, про сильному або слабкому ароматі під час росту / цвітіння вказують в описі Стрейна.

Варіанти сортів для Індора

  • Nother Light. Один з найвідоміших світових Стрейна, індікодомінантний гібрид з сильним седативний ефект і слабовираженним запахом. Фотоперіодние насіння дають рослини близько 150 см в Індоре, але можна взяти автоцвет - до 120 см максимум. Відрізняється високою врожайністю і смолистістю.
  • Auto Kush. Сорт з істинно афганськими корінням: компактне (до 70 см), з невеликими, але дуже потужними суцвіттями - до 24% ТГК після просушування. Підходить новачкам. Єдиний мінус - обов'язкова хороша вентиляція.
  • Auto Nefertiti. Ще один штам для маленьких боксів - висота рослини близько 40 см. Ефект позитивний - яскравий сатівний хай, Гров без всяких проблем.
Все статьи