Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Насіння коноплі для вулиці: що вибрати

Відкритий грунт економить гроші, але може додати клопоту, якщо неправильно вибрати місце для посадки або насіння. Про останнє поговоримо докладніше.

Які вибрати насіння конопель для вулиці

Автоцветущіе. Висока життєстійкість і короткий період розвитку - основні переваги цього типу. Якщо гровер знає, що у нього особливо не буде часу на догляд або він живе в регіоні з не найсприятливішим кліматом (скачки температури, дощі і посуха, коротке літо), то має сенс брати штами, генетика яких максимально адаптована під виживання. Зазвичай автоцвети готові до Харвест вже через пару місяців після висадки, досвідчені гровер використовують цю властивість, щоб збирати по кілька врожаїв на рік.

Стійкі до цвілі і шкідників. Такими властивостями можуть володіти і фотоперіодние кущі, наприклад, генетика Сканк і Білої Вдови відмінно адаптована під виживання на вулиці або погано організованому боксі. Захиститися від шкідників допоможе покупка грунту в магазині замість використання вуличного.

Сатіва або сатіводомінантние Стрейна для спекотної погоди. Один нюанс - сатіва за своїм типом любить тепло і вологість, тому вона прекрасно себе почуває в середземноморському кліматі. У регіонах з помірним кліматом варто бути уважним до поливу. При цьому є дуже життєздатні сатівние Стрейна, які прощають майже всі помилки - наприклад, АК-47.

Індіка і індікодомінантние гібриди для нежаркій посухи і раннього похолодання. Цей тип конопель не дуже добре переносить тривалу спеку, але зазвичай в регіонах з помірним кліматом вона зустрічається не часто. Зате такі кущі напевно переживуть падіння температури до 15 градусів і нижче. Прикладом міцної генетики є вся афганка (Kush-генетика), а також White Widow і Blueberry-генетика.

Більше насіння конопель для вулиці шукайте в розділі «насіння аутдор» на сайті.

Все статьи