Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Насіння конопель як корм для домашніх птахів

Зерна канабісу можна використовувати як корм для домашніх птахів, наприклад, папуг, але вибирати потрібно сорти з низьким рівнем ТГК.

Особливості насіння канабісу як корм для птиці

Насіння цієї культури багаті на протеїни і масла, тому важливо стежити за дозуванням, щоб не викликати у птиці жирової гепатит. Для неї надмірне вживання таких насіння матиме ті ж неприємні наслідки, що і для людей, стараються з жирною їжею. Експерименти показали, що перевищення необхідної дози викликає у папуг порушення координації рухів, але це при дійсно великих обсягах споживання.

Які казуси відбувалися з насінням коноплі для папуг

Для корму підійдуть тільки насіння, а пророщування їх в ряді країн заборонено. У Нижньому Новгороді, замість того, щоб нагодувати птицю, місцевий житель посадив їх у землю. Рослина виросла і про нього дізналися правоохоронні органи, які проводили огляд приміщення після скарги сусідів на шум. За культивування забороненої речовини чоловіка притягнули до відповідальності, хоча як показала експертиза, коноплю він не вживав.

За незаконне зберігання заборонених речовин до відповідальності притягнули пенсіонера з Краснодара. І в справі також фігурував папуга. Чоловік підгодовував його насіння, а коли птах стала сприймати їх, як повсякденний корм, вирішив перевірити вплив на неї суцвіття конопель. Для цього він використовував нагрівальний прилад, який в підсумку залишив сильні опіки і чоловік був змушений зателефонувати в швидку.

Приїхала на виклик бригада не тільки надала першу допомогу, а й повідомила в правоохоронні органи про інцидент. В результаті пенсіонер був притягнутий до кримінальної відповідальності.

Семена конопли в качестве корма для домашних птиц- новости смайл

Все статьи