Smileseeds.com.ua

+38 (095) 83 73 627

+38 (063) 15 84 558

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам

Насіння марихуани від виробника Ministry of Cannabis

Останнi вiдгуки
4
"Взял 3, проросло 2 уже в процессе. На выходе опишу вкус и ефект. "
4
"Прислали быстро,на следующий день +бонус))"
4
"Всход 100% но капризная, и походу дела 60-70 дней это только цвет, всё вместе 0,5 года)))))) "
4
"Привет smile seeds. Посадил 10 апреля на ауте а завтра харвест. "
4
"Купил семена конопли Ак 47 и не пожалел, качество и урожай получился на славу. Репор"
OUT-door
ТГК: 24%
..
0грн  
OUT-door
ТГК: 22%
Це унікальний сорт, розроблений шляхом поєднання кращих якостей Amnesia Haze і White Widow. За ра..
0грн  
OUT-door
ТГК: 16%
Сьогодні про цей сорт знають гровери, що ведуть діяльність у різних куточках Землі. Вже протягом ..
0грн  
OUT-door
ТГК: 23%
..
0грн  
OUT-door
ТГК: 15%
..
0грн  
OUT-door
ТГК: 23%
..
0грн  

 Ministry of CannabisФахівці, які трудяться на благо компанії Ministry of Cannabis, перед зарахуванням проходять ретельний відбір. Всі вони різні між собою, але у них є спільна риса - любов до роботи, а саме до виведення нових сортів. Керівництво сідбанка розглядає кандидатури тільки тих людей, які мають більш ніж 10-річний досвід діяльності у сфері. Свого часу вони покращували свої навички в лабораторіях інших виробників, а сьогодні представляють інтереси MinistryofCannabis.

За багато років роботи корпорація довела, що піклується про своїх клієнтів. Це завдання є одним із стимулів до створення нових сортів. У загальній складності можна виділити чотири напрямки, в якому працюють фахівці:

1) Збереження всіх якостей традиційних рослин і забезпечення їх доступності;

2) Розробка нових концепцій, їх поява на ринку і популяризація. Кожен тип конопель перед попаданням на полиці магазинів проходить тривалі випробування, оскільки ми відповідаємо за якість. Це копітка праця, в який селекціонери вкладають не тільки час і зусилля, а й душу. Останні розробки сідбанка - Zensation і Carnival. Перші представники автоцветущіх сортів з'явилися в 2008 році, і вже сьогодні користуються високим попитом.

1 січня 2014 є червоним днем ​​календаря в історії MinistryofCannabis. Справа в тому, що в цей день головний офіс був перенесений до Барселони з Амстердама. Також на новому місці дислокації з'явилася додаткова лабораторія. У цілому компанія включає в себе 3 випробувальних комплексу. У виробництві особливе значення надається тестового етапі, протягом якого відбувається перевірка ефективності канабісу.

Широкий асортимент продукції - це візитна картка MinistryofCannabis. Також компанія має ряд інших переваг, перераховувати які можна тривалий час. Якщо брати до уваги відгуки споживачів, то вони відзначають високу якість обслуговування. Ми ретельно піклуємося про кожного клієнта, незалежно від його соціального статусу та вартості покупки.

Заходьте в каталог і приступайте до вибору. Незважаючи на наявність великої кількості сортів, визначитися буде дуже просто - в цьому посприяють фахівці компанії. Виробник відповідає за високу якість, в тому числі і нещодавно надійшли на ринок сортів. В одній партії може бути стільки упаковок, скільки забажає клієнт.

Вся информация и сведения сорта используется исключительно для ознакомительной информации и не несет какую-либо пропаганду.