Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Синтетична марихуана: що це і чим небезпечна

З цією коноплею речовини типу «Спайс» або «К2» пов'язує приблизно схожий ефект. Виробляються з суміші трав, які обробляють хімічними складами, близькими за структурою з каннабиноидами - активними речовинами канабісу. В результаті ж виходить задоволене токсична речовина, яка не рекомендується приймати по цілому ряду причин.

Для порівняння, споживання звичайної конопель дозволяється Всесвітньою організацією здоров'я. Це стало можливим не тільки завдяки багатьом корисним властивостям рослини (знімає біль, судоми, спазми, покращує психоемоційний стан і т.д.), але і завдяки низькій токсичності в порівнянні з багатьма рецептурними ліками.

Як шкодить синтетична марихуана

Її проблема в дуже сильному впливі на каннабіноідние рецептори людини. З цієї ж системою «працює» звичайний канабіс, але синтетичний - по крайней мере, деякі його сполуки - робить це в 100 разів «ефективніше». Це дає схоже з марихуаною дію, але в рази підсилює ймовірність і інтенсивність побочек. Мова про прискореному серцебитті, епілептичних нападах, психозі та інших критичних змін в психо-емоційному стані, розвиток кровотечі, інсульту і навіть смерті. Для порівняння, немає жодного зареєстрованого випадку загибелі від натуральної конопель, а серед найбільш частих побічних ефектів фігурує відносно нешкідлива сухість слизових, тривожність і параноя. Крім того, ймовірність звикання до синтетичного аналогу вище, особливо при частому використанні.

В цілому, це просто дуже погана альтернатива каннабісу. Вплив приблизно те ж, але на додаток йде цілий букет ймовірних ускладнень і підвищений ризик ще довго переживати синдром відміни.

Все статьи