Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Сорти марихуани та їх ефект

Існує кілька видів канабісу:

На їх основі, з урахуванням основних властивостей селекціонери створюють нові сорти, які відрізняються не тільки своєю дією, але й ароматом, смаком та іншими характеристиками. Всі нові сорти, які з'являються на ринку, ретельно перевіряються експертами на відповідність заявленим параметрам.

Основні складові марихуани

До складу марихуани, що виготовляється з усіх частин конопель, крім кореня, входять канабіноїди, саме ці речовини викликають характерний ефект. До складу марихуани входить більше 400 елементів, 70 з яких відносяться до групи канабіноїдів. Основним компонентом є Дельта-9-тетрагідроканнабінол (ТГК), також присутні Дельта-8-ТГК, каннабінол (КБН), каннабідіол (КБД) і інші речовини.

Сукупність усіх генів рослини називається генотипом, на основі якого і під впливом зовнішніх факторів формується фенотип, який є варіативним. Тому у різних сортів марихуани зберігаються стандартні ознаки, але фенотип різний – розмір і висота куща, відтінок кольору листків, кількість шишок, їх форма.

Дія марихуани

Ефект і сила впливу того чи іншого сорту, в першу чергу, визначаються процентним вмістом ТГК. Крім цього, якщо переважає сатіва, то спостерігається так званий high-ефект: приходить натхнення і відчуття польоту, швидко поліпшується настрій і виникає бажання діяти.

Індікодомінуючі сорти викликають stone-ефект, під час якого тіло повністю розслабляється, емоції згладжуються, людина відчуває гармонію, умиротворення, спокій і безтурботність.

Застосування марихуани в медицині

Сорти з високим вмістом каннабідіола практично не викликають ейфорії, тому широко використовуються в медичних цілях для лікування психозів, алкоголізму, артриту, діабету та інших важких захворювань. Заспокійливий або седативний ефект КБД незамінний при лікуванні безсоння.

У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент насіння канабісу, з різними характеристиками і на будь-який смак.

Сорти марихуани та їх ефект

Все статьи