Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Стабільна класика Northern Light Auto - сорт конопель

Сьогодні про це сорті знають гровер, ведуть діяльність у різних куточках Землі. Вже протягом багатьох років він зберігає за собою високу репутацію. До розробок Auto Northern Lights фахівці приступили в 80-х роках. Вони доклали максимум зусиль для того, щоб створити близьке до досконалості рослина, що включає в себе виключно індика. На подив багатьох експертів, науковим діячам вдалося досягти мети. Тому сьогодні сорт використовується в багатьох сферах, а особливо активно - в медичній.
 
NL має середній вміст ТГК - 18%. Насіння має високу якість, в чому можна переконатися під час відвідування конопляного поля. Опинившись там, ви зможете відчути приємний аромат, а в певний період помітите масивні шишки. Також вас вразять показники продуктивності, які виходять високими незважаючи на малу висоту куща.
 
Місця вирощування даного канабісу зустрічаються досить часто. Пояснюється це з адаптацією під будь-які умови, за винятком суворих сибірських морозів. Хоча і там зустрічаються люди, які вирощують сорт в теплицях.
 
Було б нерозумно не використовувати позитивні характеристики Northern Lights. Ця рослина є постійним учасником численних сортів. Сьогодні можна зустріти безліч видів конопель, які розроблені на основі NL. Велика частина цих експериментів проводиться в медичних цілях.
Виробник не застосовує хімічні речовини в процесі догляду та обробки, оскільки сорт стійкий до шкідників.
Стабильная классика Northern Light Auto - сорт конопли. Купить коноплю северное сияние
Все статьи