Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Навіщо потрібні добрива для конопель?

Багато гроверів зауважують, що наші кліматичні умови та склад ґрунту не зовсім підходять для вирощування каннабісу на аутдорі. Багато рослин вражають хвороби та комахи, що погано позначається на врожаї. Щоб стимулювати зростання та розвиток культури, садівники використовують добрива. У нашій статті Ви дізнаєтесь, які підживлення допомагають отримати багатий урожай великих шишок.

Особливості добрив для канабісу

Добрива для марихуани є відносно дорогими, але мають екологічно чистий склад і дають хороший результат. До їх переваг також належать:

  • Універсальне застосування, добре впливають на квітучі та плодоносні культури;
  • Компоненти добрив легко засвоюються ґрунтом, а екстракти та мікроорганізми стимулюють метаболізм та засвоєння поживних елементів;
  • Безпечні для людини та навколишнього середовища, а також для самої рослини;
  • Висока якість підтверджується сертифікатами та тисячами подякових відгуків гроверів.

Купівля добрив для конопель не є протизаконною. Адже вони не призначені лише для марихуани. Це універсальні підживлення, у складі яких відсутні психоактивні чи інші заборонені речовини. Гроверу важливо підібрати оптимальні дозування добрив з урахуванням сорту канабісу та умов вирощування.

Види добрив для розсади

При вирощуванні саджанців рослини страждають від нестачі поживних елементів, мінералів та мікроелементів. Ці речовини необхідні культурі для здорового зростання та стійкості до зовнішніх впливів. Щоб вирішити цю проблему, потрібно використовувати добрива. Для розсади підійдуть такі суміші:

органічні добрива;

Мінеральні комплекси;

Бактеріальні підживлення;

Органо-мінеральні добрива.

Кожен із видів має свій склад і принцип дії, але кожен із них заповнить нестачу корисних компонентів у ґрунті та дасть марихуані всі необхідні речовини для розвитку.

Органічні суміші найкраще засвоюються кореневою системою, оскільки складаються лише з натуральних компонентів. Мінеральні добрива допоможуть збільшити врожайність у рази, якщо дозовано вводити.

Підживлення для гідропоніки

Гідропоніка – найбільш популярний метод культивування каннабісу без використання ґрунту. Цей варіант чудово підходить для вирощування у приміщенні. Щоб отримати хороший урожай, потрібно заливати добрива в систему, що розподіляє підживлення по всіх кущах. В результаті рослини одержують поживні елементи для гарного розвитку.

Все статьи