Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Заміна небезпечних препаратів на Марихуану.

Альтернативний акт опіатів ОАК ПАРК, Іллінойс - сенатор з Іллінойсу запропонував законопроект, який буде присвячений епідемії опадів, шляхом торгівлі таблетками. Сенатор Дон Хармон (D-Oak Park) запропонував Закон про альтернативи опіоїдів, законопроект, який дозволить людям, що пристрастилися до опіоїдів, або тим, хто приймає опіати за рецептом, замість цього отримати рецепт лікаря на медичну марихуану. У законопроекті Хармона пропонується прискорити застосування затверджених медичних марихуани і бути наданими протягом 14 днів. Рецепт для медичної марихуани буде дійсний протягом одного року.
 
Сенатор також сказав, що він сподівається, що закон зменшить число смертей від опіоїдів, що вражають країну, заявивши: «Дослідження показали, що медичний канабіс може лікувати ті ж симптоми, для яких запропоновані опіоїди. З тисячами людей з кожної частини нашої держави, опіоїдної залежності, було б безвідповідально для нас не розглядати будь-яке безпечне альтернативне лікування ». Центр по контролю і профілактиці захворювань повідомив, що смертність від опіоїдів в штаті Іллінойс за один рік збільшилася на 120 відсотків. Це здоровий глузд може врятувати життя.
Адміністрація Трампа ігнорує опіоїдних епідемію і разом з недавніми даними, які доводять, що легалізація медичної марихуани може лікувати наркоманію і рятувати життя. Недавнє дослідження Aclara Research повідомило, що 87 відсотків фармацевтів заявили, що медичний канабіс повинен бути легалізований і що традиційні аптеки повинні його нести. Дослідження складалося з 500 фармацевтів і 400 пацієнтів. Два з трьох пацієнтів заявили, що їм вдалося повністю переключитися з фармацевтичних препаратів на марихуану, що є ще одним доказом того, що марихуана може бути замінена смертельними наркотиками.
 
 
В іншому дослідженні, опублікованому в журналі Drug and Alcohol Dependence, повідомляється про зменшення передозувань в штатах з легалізованої медичної марихуаною. Вони повідомили, що «держави, що дозволяють медичним диспансерів марихуани, відчувають відносне зниження як опіоїдних залежностей, так і смертей від передозування.
Все статьи