Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Як правильно поливати канабіс

Канабіс не надто вимогливий до води, але для отримання хорошого врожаю все ж потрібно дотримуватися правил поливу. Нестача води призведе до малого урожаю, а при перенасиченні нею культура перестане розвиватися. Тому ми розповімо, як правильно поливати коноплю для отримання очікуваних результатів від вирощування.

Інструкція з поливу канабісу

Марихуану потрібно поливати вранці раз на 2-3 дні, в залежності від світлового режиму та типу ґрунту. Постійна вологість може призвести до утворення грибка та цвілі, тому краще не долити, ніж перелити.

Необхідність в поливі можна визначити за вагою. До посадки рослини зважте повний контейнер з ґрунтом. Потім протягом культивації звіряйте поточну вагу з вихідною. Якщо тара важче, води в субстраті ще достатньо та полив не потрібний.

Техніка поливу канабісу

Обраний метод поливу визначає кількість води, що поглинається ґрунтом. Для отримання хорошого врожаю необхідно підживлювати кущ знизу. Процес такого поливу виглядає наступним чином:

  • Налийте в підставку воду та встановіть туди горщики з отворами на дні;
  • Зачекайте 30 хвилин;
  • Якщо на підставці залишилася вода, видаліть її, при сухій поверхні додайте ще трохи та простежте, наскільки вона буде вбиратися.

Якщо не можете зволожувати ґрунт знизу, поливайте кущ класичним способом зверху. Воду додавайте порційно та маленькими дозами, щоб на поверхні не залишилося рідини. В іншому випадку ґрунт буде в'язким.

Полив іригаційним методом

Ще одним ефективним способом поливу є іригаційний метод. При цій техніці гровер знає точну кількість поглинутої рідини.

Для організації такого поливу потрібно під'єднати іригатор до джерела води, щоб вода стікала на кожну підставку дрібними краплями. Трубка, через яку протікає вода, повинна бути встановлена не далі ніж на 50 м від трубопроводу чи іншого джерела. Цей метод дозволяє уникнути перенасичення вологою. Для безперешкодної подачі води своєчасно очищайте комунікації.

Вимоги до якості води

Для поливу канабісу не використовуйте воду з-під крана, краще всього підійде фільтрована вода. Якщо у вашому районі рідина містить багато сірки або є занадто жорсткою, підвищуйте її якість за допомогою домашніх фільтрів. Температура води повинна бути кімнатною.

Якість рідини перевіряється за допомогою pH-метра. Оптимальний діапазон параметра 6,3-6,7, для гідропоніки — 5,5. Якщо вода не відповідає цій вимозі, додайте хімічну речовину для доведення характеристики до потрібного значення.

Все статьи