Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Рекомендуємо
Екзотичні Global Bomb Auto
Рейтинг:
Based on 29 reviews.
IN-door
ТГК:22%
175грн  
насіння конопель Auto Critical
Рейтинг:
Based on 11 reviews.
IN-door
ТГК:19%
175грн  
Auto Haze
Рейтинг:
Based on 8 reviews.
IN-door
ТГК:20%
175грн  
Amnesia Auto
Рейтинг:
Based on 8 reviews.
IN-door
ТГК:20%
175грн  
Auto Blueberry
Рейтинг:
Based on 8 reviews.
IN-door
ТГК:20%
175грн  
Голландське насіння конопель
Рейтинг:
Based on 1 reviews.
IN-door
ТГК:26%
1200грн  
Auto Afghan Kush Dutch-Bulk
Рейтинг:
Based on 1 reviews.
IN-door
ТГК:22%
603грн  
IN-door
ТГК:22%
603грн  
IN-door
ТГК:20%
603грн  
IN-door
ТГК:24%
603грн  
Siberian Haze Auto Fem
Рейтинг:
Based on 7 reviews.
IN-door
ТГК:18%
536грн  
Purple Mazar Auto
Рейтинг:
Based on 4 reviews.
IN-door
ТГК:18%
603грн  
Babushka Black Auto
Рейтинг:
Based on 1 reviews.
IN-door
ТГК:19%
804грн  
Ak Skunk Auto Feminised
Рейтинг:
Based on 2 reviews.
IN-door
ТГК:18%
469грн  
Moscow Blueberry Auto Fem
Рейтинг:
Based on 4 reviews.
IN-door
ТГК:18%
469грн  

Насіння конопель купити в Україні

Напевно, кожному з нас доводилося стикатися з упередженим ставленням. У переважній більшості випадків так відбувається через необізнаність. Недолік інформування або спотворені дані можуть викликати недовіру. Тому, необхідно підкреслити, що продаж і купівля насіння в Україні ні в якому разі не є кримінально караним злочином. У цій торговельній діяльності немає ніякої кримінальної складової, вона повністю легальна.

Продаж насіння коноплі ні по одному закону України не є кримінальним або адміністративним правопорушенням. Більш того, в ряді класифікаторів видів економічної діяльності (КВЕД) дозволяється реалізовувати насіння коноплі в інтернет-магазинах (№47.91, №46.21, №47.76).

Магазин насіння коноплі Smile seeds пропонує скористатися можливістю придбати насіння коноплі. Для вас ми підготували великий асортимент, який складається з сотень різновидів насіння. Наш інтернет-магазин закуповує насіння у найвідоміших світових компаній. Цей факт гарантує, що продукція, яку ви у нас купуєте, найвищої якості. Однак продукція нашої власної торгової марки нітрохи не поступається аналогам зарубіжних компаній, а ціна на неї суттєво нижча.

Зайшовши до нас на сайт, ви зможете легко орієнтуватися, адже тут інтуїтивно зрозумілий онлайн-каталог, докладні описи характеристик і відмінних рис, багато наших покупці залишають відгуки про те, як ми працюємо. Все це допоможе визначитися з вибором і купити насіння коноплі саме у нас, оскільки ми докладаємо масу зусиль і вмінь, щоб кожен покупець, який скористався нашими послугами був повністю задоволений результатом.

Звичайно, такий величезний вибір з одного боку - це добре, але з іншого - може викликати труднощі, яке саме замовити насіння коноплі. Вихід з такої ситуації дуже простий: зателефонуйте нашим менеджерам за номерами телефонів, які ви знайдете на сайті або замовте зворотний дзвінок. Вам зателефонують і дадуть відповідь на всі питання про зацікавлений вас сорт.

Великий вибір насіння коноплі

Кожен підприємець докладає багато сил і енергії для того, щоб його компанія спочатку зайняла, а потім утримувала лідируючі позиції на ринку, при цьому, не тільки стабільно і успішно працювала, а й постійно розвивалася. В іншому випадку, конкуренти, які завжди на чеку, можуть швидко наздогнати і перегнати. Це є відмінним стимулом, щоб не зупинятися на досягнутому результаті, а постійно шукати нові можливості, щоб працювати краще і залучати більше клієнтів, які зацікавлені в покупці насіння коноплі високої якості. Ми завжди можемо надати можливість нашим постійним та новим покупцям, оскільки напряму співпрацюємо з відомими європейськими та світовими виробниками.

Для того, щоб виправдати очікування покупців, наша команда систематично працює над поповненням асортименту новими сортами, кожен з яких володіє своїми оригінальними властивостями і особливостями.

Ми виходимо з того, що асортимент нашого інтернет-магазину повинен бути не тільки великим, що дає можливість постійно збільшувати кількість покупців, але і різноманітним, щоб кожен міг підібрати для себе саме той варіант, який буде максимально відповідати його смакам і уподобанням.

Звичайно, для нас важливо, щоб реалізований товар був доступний як можна більшій кількості наших покупців, тому ми продаємо насіння коноплі, ціна на які не зашкалює, а враховує інтереси всіх зацікавлених сторін.

На нашому сайті кожен може знайти для себе такі насіння, які будуть максимально відповідати необхідним властивостям і відмінних рис, властивим конкретному сорту.

купити насіння конопель

На що звертати увагу при виборі насіння

Це тільки на перший погляд може здатися, що для вдалого вибору конопляного насіння потрібно знати не так вже й багато. Однак, в більшості випадків так думають новачки або ті, хто накопичив лише незначний досвід. Постійні покупці, які вже не перший рік користуються нашими послугами, знають, що є цілий ряд характеристик насіння і нюансів, без урахування яких буде важко досягти бажаного результату.

Перш за все, слід визначитися з типом насіння: чи будуть це фотоперіодичні або автоквітучі. Потім вибрати з трьох видів генетик: індика, сатіва або гібрид. Вони мають різний зовнішній вигляд рослин, розміри, тривалість фази цвітіння і дозрівання, ефект, який вони можуть надавати.

Дуже важливо звертати увагу на форму і розмір купуються насіння, які повинні бути овальними, довжина в середньому складає 4 - 5 мм.

Ще одним параметром є колір, за яким досить просто зробити висновок про якість. Здорове насіння коноплі має різні відтінки коричневого - від світлого до дуже темного. При цьому колір повинен бути насиченим і яскравим.

Форма насіння низької якості часто неправильна, на поверхні можуть бути подряпини, тріщини або відколи, що свідчить про велику ймовірність ураження насіння будь-якою інфекцією.

Якщо насіння коноплі дуже сухе, це явна ознака, що багатьох важливих речовин бракує. Надмірна м'якість і млявість свідчить про неправильне зберігання.

Таким чином, якщо уважно вивчити основні параметри насіння, які визначають їх якість, то можна практично зі 100-відсотковою ймовірністю стверджувати, що результат буде саме таким, який ви очікували, а може і кращим.

Крім цього, кожен досвідчений покупець розуміє, що за якісне насіння конопель треба платити відповідну ціну, адже, щоб його досягти, потрібно вкладати чимало коштів і зусиль, які кожен виробник хоче відшкодувати і отримати хороший прибуток.

Користуючись послугами нашого інтернет-магазину, можете бути впевнені, що реалізуються насіння коноплі ретельно перевіряються і проходять тестування на схожість, щоб відповідати усім критеріям якості.

Елітне насіння з Іспанії, Голландії та інших країн

У будь-якій справі згодом визначається один або кілька лідерів. Вони задають рівень якості, стають своєрідними еталонами, на які прагнуть зрівнятися всі інші. Такими лідерами, які постачають на ринок найкраще насіння коноплі, є іспанські і голландські фірми.

Продукцію цих компаній ви можете знайти в кращому магазині насіння маріхуани Smile seeds. Ми закуповуємо насіння коноплі у найвідоміших сідбанков Іспанії та Голландії, серед яких:

 • Amsterdam Seeds;
 • DutchBulk Seeds Bank;
 • Kalashnikov seeds;
 • Smile Seeds;
 • Кримське насіння коноплі;
 • Rastaman Seeds;
 • Strong Seeds;
 • Speed ​​Seeds;
 • Spain Seeds.

Співпраця без посередників з фірмами-постачальниками - найбільш вигідний варіант як для нас, так і для вас, оскільки ви маєте можливість купувати дешеве насіння коноплі з Голландії або Іспанії, а ми - гарантувати вам найбільш оптимальне співвідношення ціна-якість.

Селекція різних сортів цих брендів робиться спеціально для нашого магазину, щоб отримати оригінальне насіння коноплі.

насіння канабісу

Купити насіння коноплі поштою

Інтернет-торгівля в нашій країні набирає обертів. Мільйони людей користуються її перевагами і можливістю купити насіння маріхуани в Києві, Одесі, Харкові та в інших містах України.

Все просто: вибираєте потрібний товар, оформляєте замовлення, використовуючи кнопку «купити» або «швидке замовлення». Після того як наш менеджер допоможе вам замовити насіння коноплі, співробітники логістичного відділу пакують замовлення і відправляють його вам.

Способи замовлення та доставка

Нашим покупцям ми пропонуємо різні способи замовлення і доставки, з яких кожен може вибрати для себе найбільш оптимальний. Наприклад, ви хочете перестрахуватися і особисто переконатися, що замовлене насіння доїхало до вас в цілості. В цьому випадку замовте післяплатою. Так ви зможете спочатку перевірити, що все відповідає заявленим характеристикам, і тільки після цього зробити оплату покупки.

Ті, хто вже переконався, що ми працюємо чесно, і не хоче переплачувати за пересилку грошей підійде другий варіант: передоплата на банківську карту з оплатою тільки доставки без відсотків від суми товару.

Насіння маріхуани післяплатою або перерахування на банківську карту відправляються «Нової поштою». Компанія гарантує доставку в будь-яку точку України товару протягом декількох днів. Якщо немає часу або бажання витрачати дорогоцінний час на дорогу до поштового відділення, можна замовити кур'єрську доставку прямо до дверей будинку.

Ціни на насіння канабісу

Звичайно, кожен, хто вирішив скористатися нашими послугами, повинен враховувати, що ціна на одне насіння коноплі може коливатися від 17 до 1000 гривень, а деяке елітне насіння коноплі  вартують ще дорожче. Все залежить від характерних особливостей сорту, репутації виробника, складності селекції, регіону виростання, наскільки рослини стійкі до хвороб, метеоумови і т. д.

Слід врахувати, що фемінізовані дорожчі ніж автоквітучі. Є гібриди, які об'єднують характеристики обох видів. Однак їх ціна вище, ніж у традиційних сортів.

Переваги вирощування

Для кожного гровера, незалежно від його досвіду, процес вирощування доставляє не тільки клопоти, а й позитивні емоції. Насправді, не все так просто, як може здатися на перший погляд. Для того, щоб процес вирощування проходив без задирки, потрібно не просто знати багато корисної інформації, але і бути уважним, терплячим і акуратним, щоб створити і підтримувати в закритому приміщенні оптимальні параметри для нормального розвитку рослин: температуру, вологість, освітлення, повітрообмін , правильний і своєчасний полив, забезпечення необхідними поживними речовинами.

Перш за все, потрібно ретельно підготуватися, купити всі необхідні матеріали та обладнання, тільки в цьому випадку можна розраховувати на відмінний результат.

Звичайно, процес вирощування досить трудомісткий, на який потрібно витратити чимало часу, але при цьому цікавий. 

Корисні властивості

Різні речовини, які містяться в конопляному насінні, роблять благотворний вплив на самопочуття, зміцнюють серцево-судинну систему, покращують роботу шлунково-кишкового тракту, підвищують тонус організму.

До складу насіння входить 20 незамінних амінокислот, без яких неможливе повноцінне функціонування організму, а також ефірні масла, алкалоїди, жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 і ще багато біологічно активних речовин.

Структура білка дуже близька до білка, який входить до складу крові людини. Це сприяє його хорошому засвоєнню, що особливо важливо для людей, які відмовилися від вживання м'яса, - вегетаріанців і веганів.

Все це разом робить позитивний ефект на організм і може використовуватися як для профілактики, так і в лікувальних цілях.

Різновиди сортів

Існує 3 види, а саме:

 • автоквітуче;
 • фемінізовані;
 • автоквітучі-фемінізовані.

Вони відрізняються періодом цвітіння, розміром кущів і кількістю врожаю, який можна зібрати. Кожен вид має свої сильні і слабкі сторони. Наприклад Фемк дуже залежать від навколишнього середовища, метеоумов, мають не дуже хорошу стійкість до хвороб. Автоквіти краще пристосовуються до мінливих погодних умов і коливань температури. Оптимальним варіантом для початківців гроверів є гібрид цих видів, який об'єднує їх переваги і нівелює недоліки.

Також насіння конопель діляться на наступні підкатегорії:

 • аутдор;
 • індаур;
 • медичні;
 • невисокі;
 • сатіва;
 • індика;
 • врожайні;
 • зі слабким запахом;
 • для новаків.

У кожного покупця свої переваги. Для того, щоб їх задовольнити, в один запит можна включити кілька характеристик. Наші фахівці допоможуть вам визначитися які замовити насіння конопель.

Насіння конопель Україна

Насіння коноплі: відгуки і помилки покупців

В Україні немає ніяких заборон щоб продати або купити насіння рослин. Немає ніякої різниці в тому, чи купуєте ви звичні товари в супермаркеті або продукцію нашого інтернет-магазину. З точки зору українського законодавства продаж насіння коноплі повністю легальна.

Однак слід підкреслити, що ми ні в якому разі не закликаємо клієнтів переступати закон і займатися вирощуванням канабісу. Вся інформація, яка публікується на сайті, надається суто в ознайомлювальних цілях. Відповідальність за можливі подальші дії несете ви особисто. Якщо є спеціальна ліцензія і відповідні дозволи, то можна культивувати сорти промислових конопель.

Лікувальний ефект

На сьогоднішній день у багатьох країнах світу так звані медичні сорти вирощують і продають для вживання хворим. І хоча насіння коноплі Україна реалізовувати дозволяє, то легалізувати їх культивацію поки не поспішає. Багато українців виступають за те, щоб в країні було легалізовано вирощування коноплі для вживання в лікувальних цілях. З цією метою в Києві щорічно проходять марші за легалізацію медичних сортів канабісу.

Вченими давно доведено, що вживання маріхуани усуває біль, блювотні рефлекси, безсоння, депресію у хворих на рак та СНІД. Такі ліки не викликають звикання і не шкодять організму.

Щороку в світі збільшується число країн, які легалізують вживання і вирощування коноплі. У 2018 році Канада і Грузія взяли рішення про легалізацію каннабіса, ще десять країн частково вивели з тіні оборот рослин. Більшість американських штатів зняли всі заборони. Очевидно, що нашим парламентарям також потрібно буде поступово вводити в дію законодавчі норми, які дозволяли б не тільки придбати насіння коноплі, але культивувати і реалізовувати в медичних цілях.

Наші фахівці не відповідають ні на які питання, пов'язані з вирощуванням коноплі. Ми нікого не закликаємо це робити на території України або іншої країни, де це поки заборонено законом. Однак, як казали древні мудреці - все тече, все змінюється.

Магазин семянSmileSeeds 🥇 Топ сорта 2021

Последние отзывы


news

2021-06-09 16:06:42

Роман

Заказ принят плюс бонус красавцы спасибо

news

2021-04-20 12:41:22

Telat

Я дуже задоволений цим магазином, який завжди розсилає бонуси, і його насіння працюють. S izinle çalışmak güzel. Bu 3. Siparişim. Bonuslar için ayrıca teşekkür ederim.

news

2021-04-03 17:02:48

віктор

дякую , все отримав швидко.

news

2021-02-17 10:27:43

Олександр

Заказывал два сорта по 8 бубок, пришло быстро бонуса не положили, раньше заказывал 5 бубок был бонус 2. Недовольный что нету бонуса

news

2020-07-15 08:37:53

Артем

Брал семки авто рег остался очень доволен спасибо продавцам они мне очень помогли с выбором семки спасибо вам и продвижение в бизнесе!

news

2020-07-12 16:33:24

Роман

Замовляв насіння, всі зійшли, врожай хороший... Але, ложка дьогтю - при замовленні на сторінці вказано що оплата доставки 0 грн, хоча доставку повністю потрібно оплатити самому!

news

2020-05-08 16:08:17

Серега

Заказал 3 семки 1 бонус,пришол бистро четко.Но хочу обратить внемание на упоковку зачет вообще)))

news

2020-04-23 13:14:48

Павел

Семена качественные, пришли за два дня + удивл бонус не в каждом магазине такое встречишь вообщем всем советую ребята знают что делают!

news

2020-04-01 09:28:24

Дмитрий

Пришло быстро + бонус, спасибо большое.Рекоме ндую!

news

2020-04-01 07:32:54

Сатана

Всё пришло быстро+2бонусн ые семки За качество отпишусь. Благодарю)