Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам

Насіння конопель Strong seeds

Останнi вiдгуки
5
"Я рекомендую этот сорт для любого гровера ... это очень сильный сорт, он может справ"
4
"75 грн, ето 1 зерно или грамм зерен?"
4
"Взял 2 семки. Из первой выросли и мужские яйца и женские тычинки. ( может так и надо,"
4
"замовляв 4 шт.садив в січні. всі посходили.забирае з одного водного.держить довго."
4
"Всё нормуль отлично сработано, эфект неплохой на улыбку)"
OUT-door
ТГК: 24%
Отриманий схрещуванням рослин White Haze і Citrus Boo. Тривалість цвітіння (до 9 тижнів), дозріва..
384грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Два сорти Dutch Sativa і Indica дали початок цьому гібриду. Дуже потужний невисокий кущ (до 60 см..
384грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Даний сорт являє собою гібрид, виведений завдяки схрещуванню своїх генетичних батьків Big Bud і B..
384грн  
OUT-door
ТГК: 18%
Перша з фемінізованих версій новітнього автоцветущего гібрида, що має неймовірно сильний ефект, я..
426грн  
Diesel Strong Feminised
Рейтинг:
Based on 1 reviews.
OUT-door
ТГК: 23%
Гібрид, схрещування відбувалося між сортами конопель Sour New і York Diesel. За складом ближче до..
384грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Сорт з надзвичайним синім відтінком і дивовижним ароматом. Високий вміст ТГК. У період бурхливого..
384грн  
Насіння конопель Auto Blue Queen Feminised
Рейтинг:
Based on 1 reviews.
OUT-door
ТГК: 18%
Сорт має дивовижний фруктовий аромат і відрізняється незвичайним фіолетовим відтінком. Рослина ві..
426грн  
OUT-door
ТГК: 23%
Сорт має збалансовану дію, оскільки містить рівні частини індіки та сатіви. Сподобається тим, хто..
384грн  
OUT-door
ТГК: 19%
Цей оригінальний автоквітучий сорт підійде як для досвідчених гроверів, так і для початківців. Со..
426грн  
OUT-door
ТГК: 19%
Комбінація кращих характеристик лендрейсів, із яких виведений цей сорт, сприяє зростанню популярн..
426грн  
OUT-door
ТГК: 18%
Популярність цього сорту, в першу чергу, забезпечують відмінні властивості, отримані на основі ле..
426грн  
Ak Feminised
Рейтинг:
Based on 1 reviews.
OUT-door
ТГК: 24%
Легкий і солодкий запах, приємний смак, густий і виражений дим - це всі ключові ознаки конопель в..
384грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Один із найбільш відомих і популярних сортів канабісу став основою для виведення цього гібриду. М..
384грн  

Blue Quееn AutoStrong seeds може сміливо хвалитися перед іншими виробниками, які стоять на їхньому рівні, величезним товарним різноманітністю, ну і звичайно найвищою якістю обслуговування, адже турбота про клієнтів у них постійно високо цінувалася. Тут можна знайти для себе саме те, що необхідно, адже Strong seeds пропонує покупцям насіння найякісніші, що зарекомендували себе на ринку тільки з хорошого боку. Puta Madre Kush, Blue Quееn Auto, Whitе Widоw Auto, Blue Queen і багато інших продуктів складають асортимент товарів цього сідбанка.

 
  Ця компанія працює на багатьох країнах в Європі, при цьому у них безліч постійних клієнтів, які воліють вибирати виробника тому, що у продукції вдалі ціни, неперевершена якість товару, яку можна порівняти тільки з провідними світовими брендами по насінню. Їх продукція коштує на одній лінії з виробниками зі світовими іменами, такими, як World Seeds, або ж Amsterdam Seeds, потихеньку навіть виграючи битву за якість і вибір клієнтами через своїх достоїнств.

Strong seedsКрім продажів, експерти компанії проводять успішні досліди в області схрещування різних сортів насіння, а так як результати (дуже часто позитивні) не змушують себе довго чекати, то і покупці знову ж залишаються задоволеними. Коли в нових сортах стійкість до паразитів, суворі зовнішні умови або ж швидкість росту виявляються нижче встановлених норм, то ці види насіння ніколи не з'являються на прилавках магазинів, адже компанія дорожить своїми клієнтами і чесним ім'ям.

Переваги сорту

Основа успіху кожного сідбанку – пропонувати продукт, який має низку відмінних рис і переваг. Підвищенню рівня якості насіння, яке поставляється на ринок, перш за все, сприяє велика конкуренція між виробниками. В кінцевому рахунку, у виграші залишаються не тільки кращі компанії, які значно збільшують свою прибутковість, але й покупці, адже вони отримують можливість вибирати з широкого і різноманітного асортименту.

Можна з упевненістю стверджувати, що сорти насіння конопель Strong seeds мають такі характеристики, які забезпечують їм популярність серед покупців, оскільки вони можуть вибрати для себе відповідний продукт, який максимально збігається з їх смаками та очікуваннями.

Наша торгова компанія Smile Seeds активно співпрацює з цим сідбанком, щоб наші покупці мали можливість вибирати з представленого в розділі насіння конопель Strong seeds, ті з яких вони очікують отримати кінцевий продукт з оригінальними властивостями.

Серед основних переваг насіння марихуани Strong seeds – високий потенціал врожайності. На цей показник гровери відразу звертають увагу. Середня врожайність представлених в розділі сортів канабісу становить 500 – 700 грам на метр квадратний.

Представлене в розділі насіння можна вирощувати як у відкритому ґрунті, так і в індорі, їх стійкість до поширених інфекцій забезпечить інтенсивний ріст кущів при належному догляді і велику врожайність.

Ретельний відбір і калібрування насіння перед тим, як його відправити, надійна герметична упаковка є гарантією того, що схожість насіння конопель Strong seeds становить практично 100 відсотків.

З огляду на, що висота ростішок становить від 70 до 100 см, їх зручно вирощувати в аутдорі, щоб не привертати зайву увагу, також для індору не потрібно купувати великі гроутенти або гроубокси, їх легко можна розмістити в затишному куточку квартири.

Особливості вибору

Вартість товару є важливим фактором, який впливає на рішення покупця. У нас ви можете купити насіння Strong seeds за оптимальними прийнятними цінами, з огляду на високий рівень врожайності сортів.

Комбінація фенотипів у різних процентних співвідношеннях значно спрощує вибір. У розділі представлені сорти, в яких містяться рівні частки Індіки та Сатіви. Для тих, хто любить підбадьоритися, є сорти з переважанням Сатіви, а тим, хто вважає за краще розслабитися і відволіктися від проблем, пропонуємо сорти канабісу з більшою часткою Індіки.

З насіння Стронг Сідс виходить продукт, який характеризується досить високим рівнем вмісту ТГК, що є одним з основних визначальних чинників при покупці. Процентне співвідношення ТГК в залежності від сорту знаходяться в діапазоні від 15 до 20%, що є досить високим показником.

Селекціонери компанії системно працюють над створенням нових і поліпшенням властивостей існуючих сортів канабісу.

Вся представлена ​​в тексті інформація носить виключно ознайомчий характер. Обмеження за віком – 18 років.

Купити насіння Strong seeds

Зайшовши на сайт нашого інтернет-магазину в будь-який зручний час, ви зможете замовити вподобане насіння Стронг Сідс. Ваше замовлення буде оперативно опрацьовано і відправлено. Доставку по країні здійснює надійна логістична компанія. Якщо будуть питання, нам можна написати або зателефонувати.

Які відмінності Strong seeds від інших виробників?

У виробників насіння канабісу, звичайно, є багато спільного, адже для того, щоб бути успішним на ринку, потрібно пропонувати покупцям продукт високої якості. Для досягнення поставленої мети потрібна згуртована команда професіоналів, яка системно працює, щоб вивести нові сорти з унікальними характеристиками. Безумовно, до таких компаній належить виробник насіння конопель Strong seeds. Різноманітний асортимент і невисокі ціни забезпечують популярність і гарну репутацію компанії серед гроверів багатьох країн, в тому числі і нашої.

Які переваги бренду Strong seeds?

Серед особливостей бренду Strong seeds, перш за все, потрібно відзначити різноманітність характеристик сортів конопель, що істотно полегшує вибір. Також основною перевагою насіння цього виробника є високий потенціал урожайності. З метра квадратного в середньому можна зібрати 500 – 700 грам готового продукту. В асортименті представлені сорти для індору і аутдору з сильним імунітетом, який захищає від негативного впливу фітопатогенів.

Для кого підійде Strong seeds?

Для тих споживачів, які надають перевагу високому рівню вмісту ТГК, щоб відчути сильний ефект канабісу, відмінно підійде насіння від Strong seeds, оскільки в готовому продукті залежно від сорту міститься від 18 до 24% цієї речовини.

З огляду на те, що з насіння виростають компактні кущі висотою від 70 до 100 см, їх зручно вирощувати як в індорі, так і в аутдорі, не привертаючи уваги сторонніх. Новачки для набуття досвіду можуть сміливо купувати автоцвіти.

Які умови доставки?

Замовивши в нашому інтернет-магазині насіння, можете бути впевнені, що воно буде доставлене вам у найкоротші терміни. Є два варіанти оплатити замовлення: накладеним платежем або по передоплаті.

Доставку по країні здійснює найбільша українська логістична компанія «Нова пошта».

Вся информация и сведения сорта используется исключительно для ознакомительной информации и не несет какую-либо пропаганду.