Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам

Насіння конопель Strong seeds

Останнi вiдгуки
4
"Кто в курсе, подскажите соотношение Индика/Сатива? Заранее спасибо"
5
"Заказал упаковку . Получил без задержек . Рекомендую . Спасибо магазину ! "
4
"Почему ТГК у крымских семян неуказанно?"
4
"Заказывал на сайте 3 семки , выросли 2 девки и петух . На 70 см не дотянули , где то 35-40 ,"
4
"Взял 5 семочек и все клюнули. "
OUT-door
ТГК: 24%
Отриманий схрещуванням рослин White Haze і Citrus Boo. Тривалість цвітіння (до 9 тижнів), дозріва..
402грн  
OUT-door
ТГК: 18%
Перша з фемінізованих версій новітнього автоцветущего гібрида, що має неймовірно сильний ефект, я..
446грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Два сорти Dutch Sativa і Indica дали початок цьому гібриду. Дуже потужний невисокий кущ (до 60 см..
402грн  
Diesel Strong Feminised
Рейтинг:
Based on 1 reviews.
OUT-door
ТГК: 23%
Гібрид, схрещування відбувалося між сортами конопель Sour New і York Diesel. За складом ближче до..
402грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Даний сорт являє собою гібрид, виведений завдяки схрещуванню своїх генетичних батьків Big Bud і B..
402грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Сорт з надзвичайним синім відтінком і дивовижним ароматом. Високий вміст ТГК. У період бурхливого..
402грн  
Насіння конопель Auto Blue Queen Feminised
Рейтинг:
Based on 1 reviews.
OUT-door
ТГК: 18%
Сорт має дивовижний фруктовий аромат і відрізняється незвичайним фіолетовим відтінком. Рослина ві..
446грн  
OUT-door
ТГК: 23%
Сорт має збалансовану дію, оскільки містить рівні частини індіки та сатіви. Сподобається тим, хто..
402грн  
OUT-door
ТГК: 18%
Популярність цього сорту, в першу чергу, забезпечують відмінні властивості, отримані на основі ле..
446грн  
OUT-door
ТГК: 19%
Комбінація кращих характеристик лендрейсів, із яких виведений цей сорт, сприяє зростанню популярн..
446грн  
OUT-door
ТГК: 19%
Цей оригінальний автоквітучий сорт підійде як для досвідчених гроверів, так і для початківців. Со..
446грн  
Ak Feminised
Рейтинг:
Based on 1 reviews.
OUT-door
ТГК: 24%
Легкий і солодкий запах, приємний смак, густий і виражений дим - це всі ключові ознаки конопель в..
402грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Один із найбільш відомих і популярних сортів канабісу став основою для виведення цього гібриду. М..
402грн  

Blue Quееn AutoStrong seeds може сміливо хвалитися перед іншими виробниками, які стоять на їхньому рівні, величезним товарним різноманітністю, ну і звичайно найвищою якістю обслуговування, адже турбота про клієнтів у них постійно високо цінувалася. Тут можна знайти для себе саме те, що необхідно, адже Strong seeds пропонує покупцям насіння найякісніші, що зарекомендували себе на ринку тільки з хорошого боку. Puta Madre Kush, Blue Quееn Auto, Whitе Widоw Auto, Blue Queen і багато інших продуктів складають асортимент товарів цього сідбанка.

 
  Ця компанія працює на багатьох країнах в Європі, при цьому у них безліч постійних клієнтів, які воліють вибирати виробника тому, що у продукції вдалі ціни, неперевершена якість товару, яку можна порівняти тільки з провідними світовими брендами по насінню. Їх продукція коштує на одній лінії з виробниками зі світовими іменами, такими, як World Seeds, або ж Amsterdam Seeds, потихеньку навіть виграючи битву за якість і вибір клієнтами через своїх достоїнств.

Strong seedsКрім продажів, експерти компанії проводять успішні досліди в області схрещування різних сортів насіння, а так як результати (дуже часто позитивні) не змушують себе довго чекати, то і покупці знову ж залишаються задоволеними. Коли в нових сортах стійкість до паразитів, суворі зовнішні умови або ж швидкість росту виявляються нижче встановлених норм, то ці види насіння ніколи не з'являються на прилавках магазинів, адже компанія дорожить своїми клієнтами і чесним ім'ям.

Переваги сорту

Основа успіху кожного сідбанку – пропонувати продукт, який має низку відмінних рис і переваг. Підвищенню рівня якості насіння, яке поставляється на ринок, перш за все, сприяє велика конкуренція між виробниками. В кінцевому рахунку, у виграші залишаються не тільки кращі компанії, які значно збільшують свою прибутковість, але й покупці, адже вони отримують можливість вибирати з широкого і різноманітного асортименту.

Можна з упевненістю стверджувати, що сорти насіння конопель Strong seeds мають такі характеристики, які забезпечують їм популярність серед покупців, оскільки вони можуть вибрати для себе відповідний продукт, який максимально збігається з їх смаками та очікуваннями.

Наша торгова компанія Smile Seeds активно співпрацює з цим сідбанком, щоб наші покупці мали можливість вибирати з представленого в розділі насіння конопель Strong seeds, ті з яких вони очікують отримати кінцевий продукт з оригінальними властивостями.

Серед основних переваг насіння марихуани Strong seeds – високий потенціал врожайності. На цей показник гровери відразу звертають увагу. Середня врожайність представлених в розділі сортів канабісу становить 500 – 700 грам на метр квадратний.

Представлене в розділі насіння можна вирощувати як у відкритому ґрунті, так і в індорі, їх стійкість до поширених інфекцій забезпечить інтенсивний ріст кущів при належному догляді і велику врожайність.

Ретельний відбір і калібрування насіння перед тим, як його відправити, надійна герметична упаковка є гарантією того, що схожість насіння конопель Strong seeds становить практично 100 відсотків.

З огляду на, що висота ростішок становить від 70 до 100 см, їх зручно вирощувати в аутдорі, щоб не привертати зайву увагу, також для індору не потрібно купувати великі гроутенти або гроубокси, їх легко можна розмістити в затишному куточку квартири.

Особливості вибору

Вартість товару є важливим фактором, який впливає на рішення покупця. У нас ви можете купити насіння Strong seeds за оптимальними прийнятними цінами, з огляду на високий рівень врожайності сортів.

Комбінація фенотипів у різних процентних співвідношеннях значно спрощує вибір. У розділі представлені сорти, в яких містяться рівні частки Індіки та Сатіви. Для тих, хто любить підбадьоритися, є сорти з переважанням Сатіви, а тим, хто вважає за краще розслабитися і відволіктися від проблем, пропонуємо сорти канабісу з більшою часткою Індіки.

З насіння Стронг Сідс виходить продукт, який характеризується досить високим рівнем вмісту ТГК, що є одним з основних визначальних чинників при покупці. Процентне співвідношення ТГК в залежності від сорту знаходяться в діапазоні від 15 до 20%, що є досить високим показником.

Селекціонери компанії системно працюють над створенням нових і поліпшенням властивостей існуючих сортів канабісу.

Вся представлена ​​в тексті інформація носить виключно ознайомчий характер. Обмеження за віком – 18 років.

Купити насіння Strong seeds

Зайшовши на сайт нашого інтернет-магазину в будь-який зручний час, ви зможете замовити вподобане насіння Стронг Сідс. Ваше замовлення буде оперативно опрацьовано і відправлено. Доставку по країні здійснює надійна логістична компанія. Якщо будуть питання, нам можна написати або зателефонувати.

Вся информация и сведения сорта используется исключительно для ознакомительной информации и не несет какую-либо пропаганду.