Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам

Насіння марихуани від Rastaman Seeds

Останнi вiдгуки
4
"норм магазин и качество 5"
4
"Все чётко, пришли быстро, отдельное спасибо за бонусы ))) в дальнейшем отпишусь)"
4
"Сделал скромный заказ в 6 семян , отправили четко и быстро + бонус. Мой первый опыт ."
5
" У меня з 1 семочки вирасли 2 хвостика ето нормально ???"
4
"заказал 5шт в дальнейшем расскажу что получаться"
OUT-door
ТГК: 23%
Баланс сатіви та індіки визначає зовнішній вигляд рослини, яке в аутдорі може виростати до 2,5 ме..
512грн  
OUT-door
ТГК: 18%
Сорт Fruity Jack Auto - це високопродуктивний автоцвіт, який відмінно підходить для вирощування в..
544грн  
OUT-door
ТГК: 22%
Цей індікодомінуючий сорт підійде для тих, хто любить повністю розслабитися і відчути приємну ейф..
576грн  
OUT-door
ТГК: 18%
Сорт Сaramello Auto - невибагливий гібрид з сатівним ефектом і яскравим карамельним смаком. Найкр..
512грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Чудовий фемінізований сорт з переважанням індики порадує поціновувачів не тільки щедрим якісним х..
557грн  
OUT-door
ТГК: 22%
Чудовий настрій, приплив сил і енергії сприятимуть креативності та творчому польоту думки. Сорт в..
544грн  
OUT-door
ТГК: 23%
Домінування індіки в цьому сорті визначає сильний стоун-ефект. Приємний ягідний смак і аромат спо..
493грн  
OUT-door
ТГК: 22%
Цей сатівний сорт подарує позитивну енергію творчості та креативу. Міцні, стійкі до патогенів кущ..
557грн  
OUT-door
ТГК: 22%
Особливість цього сорту – баланс сатіви та індіки, досить високий вміст ТГК, що обумовлює приплив..
557грн  
Насіння конопель White Widow Auto Feminised
Рейтинг:
Based on 5 reviews.
OUT-door
ТГК: 19%
Цей оригінальний автоквітучий сорт, напевно, сподобається навіть найвибагливішим і досвідченим лю..
576грн  
OUT-door
ТГК: 23%
Цей фемінізований сорт має відмінні характеристики, які сподобаються як досвідченим любителям, та..
576грн  
OUT-door
ТГК: 19%
Оригінальний смак і бадьорий хай-ефект гарантує цей чудовий сорт з перевагою сативи. Він підійде ..
512грн  
AK Auto Feminised
Рейтинг:
Based on 1 reviews.
OUT-door
ТГК: 19%
Відмінний сорт для тих, хто віддає перевагу розслаблюючому стоун-ефекту після напружених буднів. ..
576грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Гарантований яскравий хай, який подарує море позитивної енергії та відмінного настрою, зможе забе..
512грн  
OUT-door
ТГК: 23%
..
512грн  
OUT-door
ТГК: 23%
Все, що потрібно для задоволення під час дегустації готового продукту міститься в цьому чудовому ..
800грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Сорт має приємний розслаблюючий стоун-ефект, оскільки вміст ТГК становить 24%. При цьому великий ..
512грн  
Early Kush  Feminised
Рейтинг:
Based on 3 reviews.
OUT-door
ТГК: 24%
Цей відмінний сорт з перевагою сатіви гідно оцінять досвідчені любителі, які віддають перевагу по..
512грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Цей фемінізований сорт з домінуванням індики має чудові властивості, які оцінили досвідчені грове..
493грн  
OUT-door
ТГК: 19%
Оригінальний аромат цього чудового сорту приверне увагу як досвідчених, досвідчених любителів, та..
557грн  
OUT-door
ТГК: 18%
Відмінний індікодомінуючий автоквітучий сорт з великою врожайністю. Міцні кущі добре розвиваються..
0грн  
OUT-door
ТГК: 24%
Для тих, хто надає перевагу повному розслабленню тіла із зануренням в приємну ейфорію сміливо мож..
0грн  

Rastaman Seeds Rastaman Seeds  - це не дуже велика команда селекціонерів - ентузіастів, які почали свою роботу у Великобританії. Величезний досвід, який вони нажили за рахунок кропіткої роботи над поліпшеннями властивостей канабісу, знаходженні позитивних зв'язків сортів не може не враховуватися покупцями при виборі виробника. Початок роботи було в 2000 році. З тих пір був тільки праця, зусилля і розвиток. Ця команда активно працює, співпрацюючи дуже тісно з іспанськими і канадськими Гровер. Їх метою є отримання хороших генетиків з позитивними властивостями. Командою використовується насіння з усього світу для отримання власних штамів. Ними пропонуються насіння тільки такі, які можна вважати доведеними до досконалості. Гровер з усього світу можуть оцінити прекрасні властивості насіння канабісу цього виробника.

Командою проводяться різні експерименти і спостереження, а за рахунок цього самі стійкі і потужні сорти, які не лякає ні перепад температури, ні інші умови природи, пропонуються для продажу цінителями правильних насіння. Rastaman Seeds постійно намагається зробити так, щоб їх покупці залишилися максимально задоволені результатами.
 

Переваги сортів

Одним із основних завдань, які ставить перед собою наша компанія Smile Seeds, є забезпечення можливості всім зацікавленим вибирати з великого асортименту насіння. Для досягнення цієї мети ми співпрацюємо з тими виробниками, які за роки своєї діяльності показали відмінні результати, заробили великий авторитет як серед фахівців, так і споживачів. Одним з них є сідбанк з Великобританії, який постачає нам сорти cannabis Rastaman Seeds, кожен з яких має свої відмінні риси, оригінальні властивості і характеристики.

Більшість представленого в розділі насіння марихуани Растаман призначене для вирощування в індорі, також є кілька сортів, які пристосовані для відкритого ґрунту.

Фахівці компанії працюють над тим, щоб сорти cannabis Rastaman Seeds мали високий потенціал врожайності, адже від цього в значній мірі залежить їх популярність серед покупців, які вкладають свої кошти, працю і зацікавлені великому і якісному харвесті.

Багаторічна практика та відгуки покупців переконливо свідчать про те, що насіння від британського сідбанка показує практично 100-відсоткову схожість. Це досягається ретельним відбором і калібруванням насіння перед тим, як воно розфасовується в спеціальні герметичні упаковки, щоб не допустити будь-яких неприємних несподіванок для покупців.

Також перевагою сортів марихуани Растаман Сідс є стійкість кущів до різних захворювань. Це є одним з важливих аргументів для гроверів при виборі та купівлі насіння канабісу, які б максимально відповідали потрібним характеристикам.

Особливості вибору

У кожного покупця свої уподобання при виборі насіння. Природно, що вартість товару багато в чому є визначальним фактором. З огляду на високу врожайність і якість насіння марихуани Растаман, ціна відповідає тому результату, який буде отриманий при вирощуванні.

Представлені в розділі сорти канабісу відрізняються великою генетичною різноманітністю, і це не дивно, адже селекціонери сідбанку постійно експериментують, щоб покращувати характеристики і отримувати насіння з новими властивостями.

При виборі також слід враховувати різні процентні співвідношення Індіки та Сатіви. Все залежить від того, який ефект хочеться отримати. Є ті, які вважають за краще розслабитися після напруженого дня або на вихідних, багато навпаки, бажають відчути приплив бадьорості та енергії. Для тих та інших завжди знайдеться відповідний сорт від сідбанку Растаман Сідс, купити насіння якого можна в нашому інтернет-магазині.

В залежності від уподобань вирощування з асортименту можна вибрати сорти фемінізованого або фотоперіодного канабісу. Більшість тих хто робить у гровінгу перші кроки вважають за краще починати з автоквітучих сортів. Кожен зможе знайти для себе оптимальний варіант.

Наголошуємо, що текст носить виключно ознайомчий характер. Інформація, що міститься в ньому розрахована на осіб, яким виповнилося 18 років.

Купити насіння Rastaman Seeds

Немає ніяких обмежень для відвідування нашого інтернет-магазину Smile Seeds тоді, коли вам буде зручно це зробити. У нас ви можете замовити насіння на свій розсуд, у тому числі вибрати з асортименту сідбанка Растаман Сідс і купити насіння, відмінної якості за збалансованими цінами.

Інтерфейс сайту розроблений для максимально зручного користування. Замовлення оформляється просто і швидко. Вибирайте відповідний спосіб оплати. Доставку до будь-якої точки країни робить логістична компанія. З нами легко зв'язатися через сайт або телефоном.

оригинальные упаковки от производителя Rastaman Seeds

Які відмінності Rastaman Seeds від інших виробників?

Сідбанк Rastaman Seeds працює на ринку більше двадцяти років. За цей час згуртована команда професіоналів вивела багато сортів канабісу з унікальними властивостями. Для того, щоб досягти поставленої мети, компанія закуповує насіння з усього світу і на його основі отримує власні сорти. Сідбанк має гарну репутацію серед користувачів десятків країн, включаючи і нашу, завдяки помірним цінам і різноманітному асортименту.

Які переваги бренду Rastaman Seeds?

Завдяки ретельному сортуванню насіння конопель Rastaman Seeds має практично стовідсоткову схожість, високу енергію проростання. Паростки інтенсивно розвиваються, з них виростають стійкі до негативного впливу фітопатогенів кущі, які приносять відмінний урожай. Різне процентне співвідношення індіки і сатіви дозволяє з легкістю отримати очікуваний ефект. Аутдорні сорти відмінно витримують великі перепади температури повітря.

Для кого підійде Rastaman Seeds?

Продукція компанії Rastaman Seeds, перш за все, підійде для тих, хто хоче гарантовано отримати великий і якісний урожай. Готовий продукт кожного сорту має свій оригінальний аромат і смакову гамму, високий рівень ТГК (від 19 до 24%), що забезпечує незабутні відчуття від потужного впливу. Для новачків, щоб набратися досвіду, найкраще починати з невибагливих автоцвітів.

Які умови доставки?

У нашому інтернет-магазині ви можете купити насіння від Rastaman Seeds за прийнятними цінами і оформити замовлення, яке буде доставлене вам у найкоротші терміни логістичною компанією «Нова пошта». Товар можна оплатити при отриманні, скориставшись післяплатою, або купити за передоплатою.

Вся информация и сведения сорта используется исключительно для ознакомительной информации и не несет какую-либо пропаганду.