Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам

Слабопахнущі Насіння конопель

Останнi вiдгуки
4
"Все пришло! за бонусы спасибо! заказал еще))"
4
"Получил , спасибо!!!!Буду пробивать))))"
4
"Отличный сорт беру всегда, такие же как и в пачках ток дешевле в два раза!"
4
"Пришли в оригинальной упаковке.Семки мелковаты,но может они такие и есть,постоянн"
4
"Другий рік співпрацюю!Надіюсь на хороший врожай!Цю семку повторно заказав сразу 10"
IN-door
ТГК: N\A
Сорт Auto Northern Light - автоцвіт з домінуючою індикою для індору і аутдору в теплому кліматі. ..
576грн  
IN-door
ТГК: 19%
Сучасна історія Auto Nother Light Fem починається в 80-х роках, коли сорт був доставлений з США в..
461грн  
Nother Light Feminised
Рейтинг:
Відгуків: 2
OUT-door
ТГК: 23%
"Північне сяйво" - є одним з найбільш потужних і плідних сортів конопель компанії Amsterdam ..
461грн  
Канабіс Auto Northern Lights
Рейтинг:
Відгуків: 5
IN-door
ТГК: 19%
Напевно, немає гровера, який не знає про такий вид канабісу, як Northern Light. Ми пропонуємо вам..
28грн  
Auto Northern Lights Fem
Рейтинг:
Відгуків: 10
IN-door
ТГК: 19%
Auto Northern Lights Fem є унікальним сортом. Він поєднує в собі унікальні характеристики і волод..
96грн  
Nother Light Feminised
Рейтинг:
Відгуків: 1
OUT-door
ТГК: 20%
Сорт Northern Light - це потужний збалансований гібрид з високою життєстійкістю. Відмінний варіан..
96грн  
Насіння конопель Auto White Widow
Рейтинг:
Відгуків: 3
IN-door
ТГК: 18%
 Англійською мовою White Widow переводиться як Біла вдова. Сорт дуже популярній у різних кут..
28грн  
Auto Northern Lights Fem
Рейтинг:
Відгуків: 3
IN-door
ТГК: 20%
Сорт Northern Lights популярний у всьому світі за його приголомшливі характеристики, і сильний на..
105грн  
Фемінізовані Northern Light Auto Fem
Рейтинг:
Відгуків: 2
IN-door
ТГК: 21%
Цей гібрид припаде до смаку любителям, які віддають перевагу сортам, що індикодомінують. Сорт вив..
350грн  
Northern Russian Auto Fem
Рейтинг:
Відгуків: 1
IN-door
ТГК: 19%
Цей відмінний фемінізований автоцвіт має необхідний набір характеристик і переваг, які роблять йо..
448грн  
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторiнок)
(Средний рейтинг 3.96 Всего 129 оценок)

Переваги сорту

Для тих гроверів, які надають перевагу вирощуванню індор, і не хочуть, щоб у квартирі в більшій чи меншій мірі відчувався характерний аромат, який виділяють кущі, використання сорту марихуани без запаху є найбільш прийнятним рішенням. Звичайно, так не буває, щоб запаху зовсім не було, проте, завдяки цілеспрямованій роботі селекціонерів провідних виробників, на сьогоднішній день немає проблем з тим, щоб купити слабопахнучий сорт марихуани, в тому числі і в нашому інтернет-магазині Smile Seeds.

Безперечною перевагою таких ростішок є те, що культивуючи їх, можна значно заощадити на дорогих системах для відводу повітря, при цьому отримати відмінний урожай.

Легкий і практично невловимий аромат, який виділяють такі кущики, можна без особливих проблем контролювати, щоб навіть він не поширювався за межі приміщення, в якому вони ростуть.

Також слід враховувати, що на інтенсивність запаху впливають такі чинники:

  • генетичні особливості;
  • висока температура;
  • лампи, які розміщені досить близько від кущів;
  • обрізка пагонів, перенесення на нове місце.

Тому серед гроверів сорти марихуани без запаху завжди викликали інтерес.

Поради з вирощування

Щоб протягом всього життєвого циклу ростішок домогтися повної відсутності запаху в приміщенні, потрібно виконувати декілька правил. Найбільш інтенсивний аромат кущі виділяють під час цвітіння, в інші фази він менш виражений. Тому, при вирощуванні слабопахнучого сорту марихуани необхідний хоча б недорогий фільтр з активованим вугіллям, який відмінно вбирає запахи.

Ті, хто хоче забезпечити подвійний захист, купують спеціальні нейтралізатори. Зазвичай вони виготовляються у вигляді гелів. Відкрита банка встановлюється в гроубокс або гроутент. Гель виготовляється з рослинної сировини, тому повністю безпечний для здоров'я. Звичайно, просте і при цьому ефективне регулярне провітрювання кімнати ніхто не відміняв.

Звертаємо вашу увагу, що текст надається виключно для ознайомлення. Обмеження за віком – 18+.

Сильний запах конопель є ознакою реакцією рослини на зовнішні чинники. З цього правила є виняток - деякі сорти канабісу автоматично наділяються яскраво вираженим ароматом, що пояснюється генетичними особливостями. У цьому випадку багато залежить від селекціонерів, а саме, які елементи прабатьків будуть використані при схрещуванні.

Посиленню запаху часто сприяють різкі перепади температур. Щоб засвідчити в цьому, проведіть експеримент - поставте лампу на мінімальній відстані від куща, наслідки настануть миттєво. Для марихуани такі зміни умов є стресом, тому у них починається захисна реакція, як у скунсів.

Якщо каннабісу забезпечити ідеальні для проживання умови, то він може і не видавати аромату. Але картина різко міняється, коли гровер змінити місце розташування горщика. Наприклад, якщо поставити на сонячний ділянку, то практично відразу можна відчути запах.

Певні нотки можуть простежуватися в період вегетації, але далеко не у всіх сортах. Самий яскравий аромат можна спостерігати під час цвітіння. Через це властивості багато фахівців дають перевагу слабопахнущім рослинам. Але навіть у такому випадку бажано встановити в приміщенні спеціальні фільтри. З їх допомогою можна повністю ліквідувати запах.

Щоб конопля не проявляла характер, намагайтеся якомога рідше торкатися до неї. В іншому випадку настає вищезгадана захисна реакція. Сильні запахи рослини видають в посушливому кліматі, що властиво нашим краям тільки в середині літа. Якщо надмірний аромат Вам набрид, то не варто перебивати його за допомогою освіжувачів повітря. Краще відразу купити насіння слабопахнущі рослини.

Купити слабопахнучі сорти марихуани

Для всіх, хто зацікавлений у придбанні якісних продуктів, які відповідають всім очікуваним характеристикам, отримають таку можливість, якщо скористаються послугами нашого інтернет-магазину Smile Seeds.

Інтерфейс сайту розроблений так, щоб не виникало ніяких труднощів з пошуком потрібної інформації, в тому числі про канабіс без запаху.

Оформлення замовлення не займе багато часу. Вибирайте найбільш зручний спосіб оплати. Оперативну доставку по країні робить надійна логістична компанія.

Які відмінності слабопахнучих сортів?

Велике розмаїття сортів конопель істотно полегшує вибір за основними критеріями, на які орієнтується кожен гровер. Для індору більшою мірою, а також і для аутдору важливо, щоб запах рослин був якомога слабшим, що вирішується за допомогою слабопахнучого насіння. В цьому і полягає їх головна відмінність від інших сортів. Гровінг в індорі істотно спрощується, позбавляючи від зайвих турбот про нейтралізацію запаху, особливо в фазу цвітіння.

Які переваги слабопахнучих сортів?

Основною перевагою слабопахнучого насіння коноплі є те, що з них виростають кущі, запах яких практично невідчутний, тому популярність цих сортів стабільно висока.

Селекціонери сідбанків працюють над виведенням нових слабопахнучих гібридів, які дають можливість суттєво заощадити на системі для відводу повітря. Щоб повністю позбавитися навіть від легкого, ледь помітного характерного аромату коноплі, можна використовувати фільтри з активованим вугіллям, які добре вбирають запахи або спеціальні нейтралізатори у вигляді гелів, які встановлюються в гроубоксі або гроутенті.

Для кого підійде слабопахнуче насіння?

Такі сорти, в першу чергу, підійдуть гроверам-початківцям, які хочуть отримати якісний продукт без зайвого ризику, а також для всіх, хто вирощує коноплю індор і хоче заощадити на обладнанні без шкоди для створення оптимальних умов росту і розвитку кущів.

Які умови доставки?

Великий асортимент нашого інтернет-магазину дозволяє підібрати слабопахнуче насіння конопель за невисокими цінами.

Для післяплати мінімальна сума замовлення становить 170 гривень, а для тих, хто вважає за краще купувати за передоплатою – 70 гривень.

Оперативну доставку гарантує найбільша логістична компанія «Нова пошта».

Вся информация и сведения сорта используется исключительно для ознакомительной информации и не несет какую-либо пропаганду.