Експрес фемінізовані насіння конопель

Фильтр
Тип насіння
Застосування
Зріст
ТГК %
Фасування
Фенотип
Цвітіння
Виробник
757 - 946 грн Ціна
Сортувати:
Ціна (низька > висока)
Назва (А - Я)
Рейтинг (починаючи з низького)
Фильтры
Показати
20
Про категорію

Експрес фем

Експрес фемінізовані насіння конопель - прискорена версія насіння

Багато країн замислюються про необхідність легалізації марихуани. Причиною тому є нові дослідження, в результаті яких стає зрозуміла її користь. Медичні препарати на основі її екстрактів допомагають вирішити безліч проблем зі здоров'ям. У зв'язку з цим однією з основних цілей гроверів є отримання високих урожаїв конопель, щоб виробляти такі препарати. Саме тому і були виведені фемінізовані рослини.

Яке насіння відносять до Фемок?

Якщо в назві сорту вказано, що він фемінізованих, це означає, що 99% рослин будуть жіночими. Такий посівний матеріал призначений для не обпилених суцвіть. Ще їх називають сенсімільей.

Саме з такого насіння виходить марихуана з:

  • великий врожайністю (з виходом сухого продукту в середньому 900-1300 г);
  • високим вмістом тетрагідроканнабінолу - 18-22%;
  • шишками, які відрізняються смолистістю.

В даному випадку мова йде про шишках, в яких накопичується смола, яка містить психотропні речовини. Якщо необхідний виражений ефект від використання, то саме Фемк підійдуть для цієї мети.

Основні переваги

Серед достоїнств кущів з насіння цього типу:

  • відрізняються гарним імунітетом до хвороб і шкідників, поєднують усі якості, що спрощують процес гровінга;
  • володіють яскравим смаком, насиченим ароматом, потужним і тривалим ефектом;
  • демонструють всі переваги своїх батьківських рослин.

В особливу групу виділяються швидко зростаючі сорти. Вони за короткий період часу досягають зрілості і починають процес цвітіння. В середньому він становить 40-60 днів.

Найпопулярніші сорти

Якщо ви хочете придбати Фемк, то Smile Seeds пропонує широкий вибір зерен від кращих виробників. У каталозі представлено насіння Big Altai Sativa Express, Fast Big Bud Dutch Bulk або не менш популярний Fast Northern Lights.

Продукти з такою конопель знімають напругу, покращують настрій і розслаблюють м'язи. Вони є відмінними болезаспокійливими засобами, мають яскравим ароматом землі, хвої, фруктів, мають виражену післясмак.

Походження насіння

Такі зерна з'явилися в 1990-х роках. Їх вивели брідери з групи Dutch Passion. На сьогодні даний вид продукції займає 95% всіх пропозицій на ринку. У гроверів з'явилася можливість вирощувати невелику кількість кущів, які будуть тільки жіночими і дадуть високий урожай. Це вигідно відрізняє їх від регулярних, які дають і чоловічі сходи в пропорції 50/50.

Появі фемок передував експеримент гровера Хенка ван Далена. Він залишив цвісти кілька кущів довше, ніж інші. Згодом він зауважив, що вони стали давати чоловічі квітки. Хенк почав збирати пилок з них і запилювати нею інші жіночі суцвіття. Потім він зібрав урожай, який отримав після цього досвіду. Друге покоління дало тільки фемінізовані сходи з усіма характерними для них особливостями.

Сьогодні вже ніхто не збирає пилок і не запилює марихуану вручну. Кожна компанія бридерів застосовує свій власний хімічний спосіб фемінізації, а Фемк стають все більш доступними широкому колу гроверів.

Частые вопросы о категории Експрес фем