Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Компонент марихуани допоможе при алкоголізмі

Недавній огляд наукових публікацій показав, що непсіхоактівний компонент каннабісу канабідіол (КБД) знижує тягу до алкоголю і зменшує його шкода для організму. Огляд опублікували в журналі Frontiers in Pharmacology. Він охопив 26 досліджень, в яких на тварин вивчалася взаємодія етанолу і КБД.

Цікаві результати трохи раніше отримали вчені з Університету Джорджії і Сіракузького університету. Вони проаналізували дані інтернет-запитів і контекстної реклами в штатах з легальної марихуаною в період з січня 2014 по квітень 2017, зазначивши падіння інтересу до алкогольної продукції. Крім того, кількість запитів про марихуану серед молодих людей також помітно знизилася. Останнє збігається з іншими даними по Штатам в період з 1997 по 2017 рік: після легалізації споживання марихуани знизилося на 8%. Результати обох досліджень показують, що все більше людей вважають за краще відносно безпечний канабіс токсичної алкоголю. А частина молодих людей і зовсім втрачають інтерес до марихуани після того, як вона перестає бути «забороненим плодом». Все це говорить на користь легалізації і суперечить головному аргументу супротивників легалайза: вільний доступ до конопель викличе сплеск наркозалежності.

Більше про взаємодію КБД і етанолу

В опублікованому огляді бельгійські та французькі вчені охопили дані досліджень з 1974 по 2018 рік. У всіх експериментах були зроблені висновки, що КБД знижує у тварин тягу до алкоголю, скорочує рецидиви після отучения від алкоголю, знижує тривожність і імпульсивність.

Також компонент марихуани при одночасному прийомі алкоголю поліпшував стан печінки. Причина в здатності каннабідіола зменшувати окислювальний стрес і запалення, а також вбивати клітини, відповідальні за рубцювання тканин. Позитивний ефект КБД поширюється і на головний мозок: після комбінованого прийому каннабідіола і алкоголю в мозку гине менше клітин гіпокампу та енторінальной кори, що добре для неврологічної і когнітивної функції організму.

Передбачаються, що результати цих досліджень стануть поштовхом до створення препарату на основі каннабідіола, який би полегшив лікування алкоголізму і захистив організм від його шкідливого впливу.

Все статьи