Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Кращі Сідбанкі марихуани в світі

Природне бажання кожного покупця - знайти якісний товар за прийнятною ціною. Без сумнівів, таку можливість надає своїм клієнтам наш інтернет-магазин. Для цього необхідно мати стовідсоткову впевненість в тому, що реалізовується товар відповідає найвищим стандартам, має ті властивості, які заявлені. Таким виробником насіння є «Смайл Сідс» - один з ряду кращих українських сідбанков. Насіння ретельно збираються фахівцями від рослин, які вирощуються в Іспанії спеціально для нашого інтернет-магазину. Високій якості сприяє клімат цієї южноевропейской країни, де в році 280 днів сяє сонце. Прямі поставки від виробників насіння конопель дають можливість пропонувати покупцям відмінні зерна за низькою ціною.

Крім нашого виробника, ми співпрацюємо і з іншими селекціонерами, серед яких сідбанкі Голландії, наприклад, Amsterdam Seeds. Цей сідбанк можна сміливо назвати одним з найбільш надійних європейських виробників насіння, що гарантує високу якість своєї продукції. За плечима співробітників компанії більше двох десятиліть цілеспрямованої і наполегливої ​​роботи по виведенню нових сортів з поліпшеними характеристиками. Репутація для постачальника - це головна умова, вона заробляється протягом довгих років діяльності компанії. Про це свідчить велика кількість відгуків про сідбанке від численних покупців продукції Amsterdam Seeds.

Barney's Farm - про це сідбанке можна сказати, що він по праву вважається серед покупців насіння конопель легендарним. Те, що на рахунку цього виробника близько сорока премій і перемог на різних Кубках канабісу свідчить багато про що. Насіння, які пропонує Barney's Farm дійсно унікальні, що не мають аналогів. Цей результат досягнуто за більш ніж три десятиліття кропіткої пошукової та селекційної роботи співробітників фірми, які є не просто найнятими працівниками, а однодумцями, які працюють для досягнення спільної мети. В Амстердамі працює кафе «Барні», відкрите засновником фірми. Багато цінителів насіння канабісу спеціально приїжджають в столицю Голландії, щоб відвідати саме це знамените заклад. Наш інтернет-магазин пропонує насіння Barney's Farm в оригінальній упаковці і гарантує їх високу якість.

Ще один потужний голландський виробник - компанія Green House Seeds. Розробник інноваційних підходів в дослідженнях властивостей канабісу, які допомагають в лікуванні багатьох хвороб. Фахівці компанії винайшли пристрій, який автоматизує процес сортування насіння. Фірма гарантовано пропонує покупцям товар вищої проби, насіння мають відмінні профілактичні та лікувальні властивості. Лідерська репутація компанії підтверджена рекордним числом найрізноманітніших нагород - більше п'ятдесяти.

Звичайно, за популярністю і обсягах виробництва з голландськими фірмами важко змагатися, але закони конкуренції універсальні. Канадські сідбанкі - одні з лідерів на світовому ринку насіння канабісу, серед них можна виділити компанію Amsterdam Seed Co, примітно, що власником і беззмінним керівником компанії є жінка на ім'я Карен. Вона особисто перевіряє якість насіння, які відправляються замовникам. Від пильного жіночого погляду не втаїться навіть найменший промах співробітників фірми, а інакше не можна, якщо хочеш досягти успіху. Amsterdam Seed Co робить ставку на якість обслуговування і закупівлю добірного насіннєвого матеріалу від голландських, канадських і швейцарських селекціонерів.

Хоча українські сідбанкі і почали свою діяльність набагато пізніше, ніж голландські або канадські фірми, але, грунтовно вивчивши досвід ведення бізнесу своїх зарубіжних колег, вони швидкими темпами прогресують.

Наш інтернет-магазин безпосередньо співпрацює з цими та багатьма іншими виробниками, щоб задовольнити широку палітру різноманітних запитів і смаків покупців.

Кращі Сідбанкі марихуани в світі

Все статьи