Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Особливості сорти конопель Біла Вдова (White Widow)

Якщо говорити про найбільш впізнаваних і рекомендованих сортах, то обов'язково потрібно згадати Білу Вдову. Дякувати за цей, без перебільшення, легендарний зразок селекції варто голландців. Саме вони змішали індійську і бразильську марихуану, отримавши рослина, привабливе абсолютно з усіх боків. У нього незвичайний зовнішній вигляд, якщо подивитися на фото Біла Вдова - створюється враження, що кущ обсипаний сніжним пилом, але насправді він до самих кінчиків укритий трихоми. Примітний він і аромапалітрой в діапазоні від деревних, кедрових нот до освіжаючою м'яти з лаймом. І якщо ви до сих пір не вражені, то надає сортом Біла Вдова дію точно не залишить байдужим - потужний розслабляючий ефект індика, який змінюється легким релаксом на довгі години.

Яке у сорту Біла Вдова вирощування

Вицвітає всього 9 тижнів. Кущ виходить з щільними шишками, компактний і невисокого зросту - близько метра досягає фемінізованих варіант і до 80 см - автоцветущій. Дуже добре підходить для SCROG. В цілому, рослина невибаглива і рекомендується Гровер-новачкам, особливо, якщо придбати сорт Біла Вдова авто фем.

White Widow приносить значний урожай - 600-800г в Індоре і до 900г - в атудоре, навіть при неідеальних умовах зростання. Але завжди є куди прагнути, тому кілька порад про те, як ще підвищити врожайність сорту:

На 16-а доба цвітіння промити коріння розчином (60л) з низьким вмістом солей (650 ppm). Залишити рослина не годування і не напування на п'ять днів, а потім погодувати розчином з вмістом солей 900 ppm;

У проміжку між другою і п'ятою тижнем цвітіння промити рослина для збільшення доступу кисню до коренів;

В останні 10 днів цвітіння промити кущ від солей - на врожай це не вплине, зате з'явиться приємним землистий аромат з пряністю.

Який сорт Біла Вдова ефект надає

У генетиці сорти на 60% переважає індика, тому і ефект виражений індічний. Він досить потужний, з огляду на рівень ТГК 19%, але сильне розслаблюючу дію спочатку змінюється більш легким, яке зберігається протягом багатьох годин. Сорт Біла Вдова купити варто в тому числі завдяки її терапевтичній дії. Вона підходить для купірування головного болю, в тому числі при мігрені, знімає стрес, нервозність і допомагає заснути.

Купити сорт конопель Біла Вдова можливо трьох виробників:

 

біла вдова сорт конопель

Все статьи