Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Найврожайніші сорти коноплі

Гровер, який підбирає оптимальний варіант насіння конопель, орієнтується на цілу низку важливих характеристик. Серед перших із них обов'язково буде показник урожайності. Цей важливий параметр для більшості гровер є вирішальним при виборі сорту марихуани. І це не дивно, адже на вирощування кожного куща потрібно витратити багато часу, мати знання та навички, тому кожен гровер хоче зібрати багато якісних шишок, які порадують яскравими, незабутніми враженнями під час дегустації.

Для того, щоб полегшити процес пошуку високоврожайного сорту марихуани, доцільно орієнтуватися на спеціальні добірки насіння, яке складається за цим параметром. Зверніть увагу на такі сорти конопель, які мають високі показники врожайності.

  • Skunk Amsterdam Fem. Недарма цей сорт марихуани вже довгі роки дуже популярний серед гроверів. Оскільки в ньому індика та сатива розподілені порівну, дія сорту збалансована, включає сильний хай і стоун ефекти, адже вміст ТГК становить 24 %. З куща за оптимальних умов вирощування можна зібрати 500-600 г сухих шишок.
  • Purple Russian Express. Врожайність цього сорту вражає, адже в індорі з 1 м2 площі можна зібрати 500-600 г, в аутдорі один кущ дає до 1,2 кг готового продукту. Сорт підійде тим, хто любить відчувати повне розслаблення, у фенотипі 80% займає індика. Потужний вплив забезпечує 21% ТГК.
  • Для тих, хто вважає за краще вирощувати автоквіти і при цьому збирати досить великий урожай, підійде чудовий сорт Fast Big Bud Dutch Bulk. Міцні невибагливі кущі порадують стабільною врожайністю, а готовий продукт – приємним ароматом диму з пряними нотками, яскравим і вражаючим ефектом. З 1 м2 площі можна зібрати до 600 г сухих шишок.
  • Amnesia Molotov. Цей фемінізований сорт вразить своєю врожайністю навіть досвідчених гроверів. Ті, хто воліє вирощувати кущі в гроубоксі, можуть розраховувати на 500-600 г сухих ароматних шишок з 1 м2 корисної площі. Однак закладений у насінні потенціал повністю розкриється в аутдорі, де з куща можна зібрати від 900 до 1700 г готового продукту.

Великий та різноманітний асортимент високоврожайних сортів марихуани, представлений у нашому інтернет-магазині, дає можливість кожному підібрати для себе оптимальний варіант.

Все статьи