Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Насіння конопель гіганти

Сучасний ринок насіння конопель пропонує покупцям велику різноманітність сортів цієї дивовижної культури. Великі і маленькі сідбанкі систематично працюють над тим, щоб виводити нові гібриди марихуани з ще кращими властивостями і характеристиками. Перш за все, це робиться для того, щоб задовольнити запити користувачів, зацікавлених в продукті високої якості з тими властивостями, які заявляє виробник.

Одним з важливих параметрів, за яким гровер вибирає для себе відповідний сорт, є висота куща. Перш за все, він орієнтується на ті умови, які є у нього для вирощування. Звичайно, в невеликій міській квартирі немає можливості вирощувати високі і об'ємні кущі, тому Гровер доводитися орієнтуватися на низькорослі сорти, а це в більшості випадків автоцвети. Поряд з багатьма перевагами у автоцветущіх сортів є істотний недолік, який не влаштовує багатьох гроверів, - це порівняно невелика врожайність.

Для тих гроверів, у яких є можливість і бажання вирощувати великі кущі, фахівці сідбанков пропонують насіння гігантських сортів марихуани. Оскільки високим рослинам потрібно багато простору, особлива увага приділяється підшукування відповідної ділянки. З огляду на, що великі кущі можна легко помітити здалеку, потрібно подбати про надійну маскування. Новачкам, які загорілися бажанням спробувати виростити великий кущ, краще спочатку набратися досвіду на невисоких сортах, адже справлятися з гігантами висотою від 1,5 до 4 метрів зовсім непросто.

Для тих, хто вирішив вирощувати великі кущі, слід враховувати кілька важливих особливостей, а саме:

  • паростки, вирощені в гроубокса, пересідають у відкритий грунт ранньою весною, коли температура вночі не опускається нижче 10 ° С;
  • молоді пагони потрібно регулярно обрізати, щоб рослина отримувала достатньо сонячної енергії для розвитку;
  • гілки потрібно підв'язувати і підпирати, щоб вони не ламалися під власною вагою;
  • забезпечення достатнім обсягом води, регулярні підживлення якісними добривами.

Великі розміри кущів дозволяють при належному догляді виростити відмінний урожай. З насіння гігантських сортів марихуани досвідчені гровер вирощують кущі, з яких отримують 1-1,2 кг сухих шишок.

Великий вибір високих насіння конопель: Перейти

 

Насіння конопель гіганти

Все статьи