Smileseeds.com.ua

+38 (095) 83 73 627

+38 (063) 15 84 558

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Область застосування насіння конопель

У багатьох пострадянських країнах насіння конопель продаються на легальних підставах. Цей продукт не містить психоактивних речовин і надає корисну дію на здоров'я, завдяки чому отримав широке поширення. Загалом можна виділити 5 сфер застосування посівного матеріалу:

1. Корм для тварин. Насіння канабісу з задоволенням вживають папуги та інші підвиди домашніх птахів. Насіння використовуються в якості живильної добавки – щоденна доза становить кілька зерен. Користь продукту для птахів пояснюється високим вмістом вітамінів і масла.
2. Рибалка. Насіння марихуани – відмінна наживка для риби. Своїм запахом посівний матеріал залучає такі види риби, як сазан, лин, лящ і багатьох інших підводних мешканців. Маленькі розміри насіння ускладнюють завдання по їх надягання на гачок, тому посівний матеріал найчастіше змішується з іншими продуктами. Якщо зерна використовуються в якості приманки, то перед зануренням у воду насіння спресовуються, що сприяє виділенню вабливого олії.
3. Косметологія. Насіння конопель використовуються в приготуванні масел і кремів для профілактики від впливу сонячних променів, лікування шкірних захворювань, зняття запалення, розгладження зморшок і для інших цілей.
4. Народна медицина. Жителі східних країн, для яких звична нам народна медицина є традиційною, використовують конопляне насіння в приготуванні відварів і сумішей, що володіють здатністю до зниження симптомів важких захворювань. Наприклад, молочко усуває запалення в сечостатевій системі, ефективно бореться з безсонням, туберкульозом та іншими хворобами.
5. Подарунок. Можна купити насіння коноплі для подальшого дарування – це буде оригінальний і корисний презент.

Законодавство Росії і України є лояльним до зберігання та розповсюдження посівного матеріалу, оскільки такий продукт містить низький коефіцієнт ТГК і не викликає галюцинації навіть при передозуванні.

Неоднозначною є ситуація в Білорусі, де конопляне насіння не заборонені для купівлі і продажу, але у правоохоронців може виникнути підозра, що споживач отримав продукт з метою вирощування. Таким чином, якщо купувати насіння у великих обсягах, то можна потрапити в поле зору спецслужб.

Все статьи