Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Канабіс і творчість

Творчість - НЕ конвеєр. Немає на світі деталей для творчості, не можна щось придумати нове, як з деталей конструктора. Для того, щоб вийшла оригінальна, яке зможе зачепити, без креативності ніяк не обійдешся. Креативність можна визначити, як використання уяви, яке генерує оригінальні ідеї, що втілюються в творчості.

Нерідко бувають такі ситуації, коли протягом тривалого часу мозок просто відмовляється видавати на гора нові ідеї. В такому випадку трохи марихуани в потрібний час в потрібному місці може дати креативності додатковий стимул. Не секрет, що канабіс творчими людьми вже давно користується своєрідним ключем, щоб розблокувати процес творчості. Однак тут, як і у всякій справі потрібно не перегнути палицю, інакше можна не допомогти креативності, а нашкодити їй.

Для розвитку дивергентного або розходиться мислення, яке так необхідно для творчих людей, в розумних межах допомагає канабіс. Дивергентное мислення використовується часто для того, щоб об'єднувати абстрактні ідеї, для творчих рішень проблем. Згідно з результатами дослідження, проведеного в 2015 англійськими вченими, марихуана покращує розходиться мислення у 15 відсотках випадків.

Кожна творча людина знає наскільки важко сфокусуватися на конкретній думки або образі. Експериментально доведено, що низькі дози марихуани значно покращують можливість сфокусуватися на завданні. Цікаво, що в країнах Європи канабіс застосовується для боротьби з СДУГ (синдром дефіциту уваги з гіперактивністю).

Часто занурення в спогади про пережиті події в житті можуть стати поштовхом до початку творчості. Канабіс має таку властивість - витягувати подробиці з епізодичній пам'яті.

Історичні факти свідчать про те, що марихуану використовували для медитації протягом тисячоліть. Історикам добре відомо, що лікарським засобом від неуважності в стародавньому Китаї була марихуана. Для творчої людини здатність до самоаналізу і оцінка своїх емоцій процес, який необхідний, щоб креативно мислити і творити.

Також важливим аспектом творчості є розпізнавання образів. Дослідження, проведене в 2010 році, показало, що при вживанні канабісу у людей поліпшувалася здатність сприйняття абстрактних ідей.

З фізіологічної точки зору, творчість стимулюється, завдяки тому, що канабіс стимулює кровообіг у мозку, в тому числі і лобової частки, яку вчені визначають, як центр творчості та дивергентного мислення. Численні тести, в яких брали участь люди, постійно займаються творчою діяльністю, показали, що є пряма залежність між посиленням мозкового кровообігу в лобової частки і продукуванням креативних ідей.

Однак слід пам'ятати, щоб ефект не виявився негативним, потрібно враховувати, що тільки обережне споживання в правильній обстановці може підвищити творчий потенціал.

Все статьи