Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Найвеселіші сорти марихуани

У житті бувають різні ситуації: іноді хочеться займатися творчістю, втілюючи свої креативні ідеї, або активними фізичними навантаженнями, після яких краще відпочити і розслабитися, а якщо в гості прийшли близькі друзі, то невимушена атмосфера сміху і веселощів буде найбільш доречна.

Для різних ситуацій, з урахуванням індивідуальних смаків і уподобань, можна підібрати відповідний сорт канабісу, який буде сприяти:

  • веселому спілкуванню в компанії друзів;
  • обміну позитивною енергією і відмінним настроєм;
  • легкому виходу зі стресових ситуацій.

Підбірка веселих сортів канабісу

Для тих, хто не хоче впадати в зневіру і довго сумувати з того чи іншого приводу, може скористатися добіркою сортів канабісу для підняття настрою, яка складена на основі рекомендацій користувачів та характеристик.

Як правило, такі сорти виводяться на основі сатіви, яка відома своїм підбадьорюючим high-ефектом.

  • Green Crack; надає стимулюючу дію і прилив натхнення, на 70% складається з сатіви і на 30% – з індіки, яка врівноважує сатіву. Має солодкий фруктовий аромат. Дуже добре підходить для відпочинку у веселій компанії.
  • AK-47 Feminised; має м'який вплив, який поступово викликає приємне відчуття ейфорії. Висока врожайність, середній ріст кущів складає 1,2 метра, зміст ТГК – 19%.
  • Skunk Feminised; середня висота куща становить 70 см, гібрид відрізняється оригінальним ароматом, вміст сатіви та індіки становить по 50 %. Сорт по праву можна вважати помічником від перевтоми та поганого настрою.
  • Girls Scout Cookies; цей сорт канабісу подарує радість і натхнення, тому відмінно підійде для творчих особистостей. Оскільки в складі переважає індика, стан ейфорії поступово змінюється розслабленням. У смаку яскраво виражений шоколад і м'ятне печиво.
  • Big Altai Sativa Express; сорт на 90% складається з сатіви і на 10% –з індіки, кущі інтенсивно розвиваються, період цвітіння становить 70 днів. Високий рівень вмісту ТГК забезпечує яскраву і тривалу дію. Запах лісу і смак кедрових горішків не залишать поціновувачів байдужими і доставлять багато радості.

Найвеселіші сорти марихуани

Все статьи