Як канабіс стимулює імунітет на боротьбу з раком

У країнах, де дозволений медичний канабіс, він нерідко призначається пацієнтам з онкологією. Зазвичай в якості паліативної допомоги під час хіміотерапії. Конопля ефективно допомагає боротися з нудотою і блювотою - традиційні побічні ефекти лікування. Також вона володіє знеболюючим ефектом і стимулює апетит.

Відносно недавно була виявлена ​​ще одна особливість компонентів канабісу. Вони гальмують розвиток ракових клітин. Експерименти проводилися на щурах і була виявлена ​​позитивна тенденція в лікуванні однієї найсерйозніших форм раку мозку. Останнє дослідження на цю тему також показало, що канабіс може також стимулювати організм на боротьбу з раком.

Детальніше про хід та результат дослідження

Дослідження проводилося в Ростокськом університеті в Німеччині і передбачало докладне вивчення сотні робіт про вплив конопель - її канабіноїдів, на онкологію. В результаті група вчених підтвердила ефективність канабісу в зменшенні побічних ефектів лікування раку. Але також вони встановили, що канабіноїди гальмують поширення ракових клітин, порушують кровопостачання пухлин, тим самим знижуючи їх опірність хіміотерапії. Крім того, що містяться в коноплях речовини стимулюють організм боротися з раком, що підвищує шанси на ремісію після лікування.

Яке значення має дослідження для медицини

За словами одного з професорів університету Буркхарда Хінце, зараз існує гостра необхідність в протиракових препаратах. І в розрізі цього подальше вивчення канабіноїдів просто необхідно, враховуючи їх ефективність відразу на декількох рівнях хвороби. Головна заковика в тетрагідроканнабінол (ТГК), який володіє психоактивних ефектом. Хоча канабідіол (КБД) більш-менш використовується вже зараз в ракової терапії, ТГК поки цураються. Хоча свою цінність в лікуванні онкозахворювань він має. Як висновок, Хінц зазначив, що необхідно подальше вивчення впливу канабіноїдів на зростання і прогресування захворювання у пацієнтів.