Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам

Часті питання - FAQ

Яке насіння в асортименті?

Гібриди першого покоління (F1) з Іспанії та Європи.

Ціна за штуку або упаковку?

Стандартно ціна вказується за насіння, і за упаковку.

Як замовити?

Оформити замовлення онлайн, натиснувши на кнопку «Купити» поруч з вподобаним сортом, - найшвидший спосіб. Також ви можете звернутися до нас за вказаними на сайті номерами телефону або написати на пошту.

Як оплатити?

Грошовим переказом на карту. Також доступна послуга «Накладений платіж» для замовлень по Україні.

Що таке Фемінізовані насіння?

Інші назви: Фемк, феми. Насіння, які з ймовірністю 99-100% дають жіночі кущі. Марихуана - різностатеві рослина, але урожай приносять тільки неопиленние «дівчинки». Чоловічі кущі не мають для гровера цінності, їх потрібно своєчасно видаляти з плантації. Генетика фемінізованих насіння дозволяє уникнути зайвих хвилювань, гарантуючи, що з імовірністю 99-100% - залежить від сідбанка - насіння дадуть тільки жіночі рослини. Урожай з фемінізованих насіння однорідний, високої якості, а самі кущі - більш життєздатні.

Що таке Регулярні насіння?

Інші назви: регуляри, регі. Насіння, які з однаковою ймовірністю дають жіночі та чоловічі кущі. Останні не мають для гровера цінністю, урожай можна отримати лише з неопиленних «дівчаток». Чоловічі кущі обов'язково потрібно видаляти з плантації перед початком цвітіння, інакше замість врожаю гровер отримає нове насіння. Головний плюс регулярних насіння - невисока ціна.

Що таке Фотоперіодние сорти конопель?

Інші назви: фотоперіодічность, фотики. Сорти, які зацвітають після скорочення світлового дня. Марихуана протягом життєвого циклу проходить два періоди: вегетацію і цвітіння. Перший триває від 3 до 6 тижнів, в цей час кущ нарощує зелену масу і розвиває кореневу систему. Йому потрібно багато світла - від 14 до 18 годин. Цвітіння настає після вегетації, його тривалість залежить від сорту і вказується в описі. Протягом цього періоду формуються суцвіття (ложноплоди) - урожай гровера. Під час цвітіння оптимальна тривалість світлового дня - 12 годин.

Що таке Авто сорти конопель?

Інші назви: автоцвети, автікі. Сорти, які зацвітають, не чекаючи скорочення світлового дня. Вони швидко проходять стадію вегетації - за 3-4 тижні, і відразу переходять на цвітіння, тобто гровер ніяк не контролює цей процес. В описі автоцветущіх сортів зазвичай вказують повний життєвий цикл: від насіння до врожаю. В середньому вони проходять його за 10 тижнів. Крім швидкого дозрівання автоцвети мають підвищену життєстійкість, в тому числі стійкістю до хвороб і шкідників. Висота кущів зазвичай менше метра, що підходить компактним гроубокса. У автоцветущіх регуляров статева приналежність визначається на 17 день (хлопчики) і 20 день (дівчинки).

Що значить сатіва?

Тип марихуани, в природному середовищі виростає в жаркому і вологому кліматі (Таїланд, Ямайка, Мексика та інші країни в екваторіальному поясі). Витягнута форма кущів, які можуть досягати 3-4 метрів, з яскраво-зеленим листям і сильним запахом під час цвітіння. Довго цвітуть - 8-16 тижнів, мають переважно фруктовими і квітковими смаками. У сатіва сильне енергетичне, стимулюючий вплив, яке ще називають high ефектом. Ці сорти конопель дарують щастя і ейфорію, сприяють творчому процесу, змінюють сприйняття реальності, але можуть і, навпаки, покращувати концентрацію і працездатність.

Що значить Індіка?

Тип марихуани, в природному середовищі росте в гірському кліматі Афганістану, Індії та Пакистану. Це компактний міцний кущ з крислатою кореневою системою і добре розвиненими бічними пагонами. Швидко відцвітає - за 6-9 тижнів, частіше має різким і неприємним запахом. Індічние сорти розслаблюють тіло до стану скам'яніння, тому їх ефект ще називають stone. На розум індика впливає позитивно, але в залежності від сорту дія може бути більш заколисуючим або, навпаки, викликати приємні мрії і наштовхувати на роздуми про вічне.

Що значить Рудераліс?

Конопля-дичка, яка зацвітає, не чекаючи скорочення життєвого циклу. Її гени використовують для створення автоцветущіх сортів. Рудераліс має підвищену життєстійкість, що дозволяє йому виживати в стресових для звичайної конопель умовах. Ці властивості також виявляються в автоцветах.

Що значить гібрид і позначка F1?

У гібриді в різному співвідношенні міститься сатіва і індика. Позначка F1 говорить про те, що це насіння першого покоління - найкращого. Властивості гібридів при грамотній селекції значно перевершують характеристики батьківських сортів (їх вказують у графі «Генетика»), але це правдиво тільки для першого покоління. Наступні вже не володіють особливими властивостями, погано ростуть і дають невеликий урожай. Всі поважають себе сідбанкі випускають гібриди тільки першого покоління (F1).

Що таке фенотип?

В описі сорту зазвичай вказується співвідношення індика і сатіва, а також рудераліса, якщо це автоцвет. Гібрид, де переважає індика, називають індікодомінантним, відповідно, якщо відсоток сатіва в фенотипі більше, то це сатіводомінантний сорт. Якщо співвідношення індика і сатіва 50/50, це збалансований гібрид.

Що таке ТГК?

Тетрагідроканнабінол (ТГК) - головний психоактивний компонент марихуани. У комбінації з терпенами і іншими речовинами конопель він відповідає за ефект при вживанні канабісу. Найбільша його концентрація в суцвіття і листках, а саме - в трихоми (смола), які їх покривають. Зміст ТГК в сортах рідко перевищує позначку в 25%, але оптимальна для звичайного споживача концентрація ТГК - 18-19%. Сорти з рівнем цього компонента вище 20% вважаються потужними, і звертатися з ними потрібно акуратніше.

Що таке КБД?

Канабідіол (КБД) - компонент марихуани без психоактивної дії, який пом'якшує ефект ТГК. Його концентрація підвищена в сортах медичної конопель. Численні дослідження, результати яких визнає навіть Всесвітня організація здоров'я, показують, що КБД ефективно усуває судоми, знеболює, знімає нудоту, допомагає при тривожних розладах і розладах харчової поведінки. На позначку «медичний сорт» претендують сорти з КБД більше 1%.